Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Alkarra vagy Vállra tetováltas...

Alkarra vagy Vállra tetováltassam?

Figyelt kérdés

Egy Killakikitt logót tetováltatok jövő hónapba magamra.


Nem tudom eldönteni hogy az alkaromra vagy a vállamra varrassam. Minde a kettőnek van előnye és hátránya. Alkarom vastag szóval oda jól el férne a tetoválás szépen, viszont ott nem tudom eltakarni ha esetleg olyan munkám lesz. ( A mostanin lehet látható helyen tetoválás)


A vállam az kissebb oda nem férne el olyan jól de viszont ott el tudnám takarni. Szerintetek?


Ezt ( [link] )



2014. márc. 6. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
sehová o.O
2014. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alkaron jobban nézne ki, de a munka miatt mégis jobb lenne vállra.
2014. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
homlokodra
2014. márc. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Köszi:) szerintem alkarom lesz. 1. és 3. meg kapja be a faszomat ha nem tud normális választ adni akkor minek írtok? -.- ez komolyan szánalmasok az ilyen kommentek..
2014. márc. 10. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
2 hónap múlva jön a kérdés, hogy mire üttesd át...
2014. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen te biztosan jobban tudod mint én, hogy meg fogom bánni.. egyet kérdeztem, alkar vagy váll ha erre nem válaszolsz minek jössz ide? okoskodni? abba nem gondoltál bele, hogy ez nekem valamit jelent és nem csak azért tetováltatom mert tetszik?..
2014. márc. 21. 21:54
 7/7 SzilKa ***** válasza:

Felkarra javasolnám én is inkább.


egy tetováló

2014. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!