Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Páromnak a nevét vagy annak a...

Páromnak a nevét vagy annak a monogramját szeretném tetováltatni de hova tetováltassam, ötletetek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:

És azt tudod hogy mennyibe kerül majd eltávolíttatni? Mert egyszer még arra is szükség lesz..

Amúgy meg ahova akarod. De gondolj arra is tényleg hogy nem örök a szerelem és nem örök egy kapcsolat sem.

2013. febr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább csak a keresztnevének a kezdőbetűjét tetováltasd magadra. De én sem ajánlom ezt. Ha szakítotok, akkor mi l esz? Utána magadon hagyni em jó dolog, mert aztán megkérdezik, hogy mi ez a P betű itt, és akkor mit fogsz rá mondani?
2013. febr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
már megkérte a kezem és az esküvöt tervezzük, nagyon nem hinném hogy vége lenne, jó semmi sem lehetetlen de boldogok vagyunk szeretjük egymást, ezért is szeretném a tetoválást
2013. febr. 28. 23:55
 4/10 Argloss ***** válasza:

Talán egy hónapja olvastam, hogy egy nő az arcára tetováltatta a barátja nevét az első randi után. Fura, hogy valaki ennyire tulajdon akar lenni.

Mondjuk a tarkódra. Ha hosszú a hajad akkor nem túl feltűnő, de mutogatni azért lehet.

2013. febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tarkón mennyire fájdalmas?
2013. márc. 1. 00:00
 6/10 Argloss ***** válasza:
Nem tudom miben lehetne mérni az érzéseket, de annyira nem lesz rossz mintha forró vízzel öntenének nyakon.
2013. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én ha tetováltatnék akkor a keresztnevének kezdőbetűjét nyomatnám a gyűrűsujjam oldalára. A középső ujj felé eső részére. és csak egy pici betüt
2013. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hatalmas hibát követsz el. a szüleim tizenéves koruk óta oda voltak egymásért. 25 év házasság ment tönkre. nem tudhatod előre mi lesz. és ha rosszul sülnének el a dolgok átkozni fogod azt a testrészed, ahol a monogramja virít. ha még is együtt maradnátok akkor pedig fölösleges, hogy magadon viseld a monogramját.
2013. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
varrass inkább olyat, ami rá emlékeztet... mondjuk egy madár egy gyűrűvel a csőrében (oké, ez nagyon konkrét, de ilyenkor erre futotta :) )
2013. márc. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem tudom miért kell mindenben a rosszat látni... annyi megkeseredett ember van ezen az oldalon.

Oké, nyilván nincs rá biztosíték, hogy tényleg együtt maradnak de ezt csak ők érzik igazán.

Egyébkén tarkón tényleg jól nézne ki, esetleg csuklón.

2013. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!