Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen normális árú, szépen...

Stella25 kérdése:

Milyen normális árú, szépen dolgozó tetkó szalonokat ajánlotok Budapesten?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan tetováló szalont BUDAPESTEN, akik megbízhatóak, NORMÁLIS ÁRON dolgoznak és nagyon szépen? Tudnátok ajánlani párat? Tudnának olyanok válaszolni, akinek van tetoválásuk és tapasztalatuk ezekkel a szalonokkal? Azt is megírnátok, hogy melyik az, amelyiket MINDENKÉPP kerüljek el? :)

2014. márc. 7. 23:27
 1/4 anonim válasza:
0%

Szerintem ne szalonba csináltasd mert nagyon dràgàn csinàljàk.

Ès nem mindenhol szépen ... Èn tudok olcson tetkot ha érdekel irj.

18/L

2014. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első, ne beszélj marhaságokat, menjen el egy jó szalonba, ahol nem valami kontár csinálja...


az olcsó, házi tetkóknak nem csak az a veszélye, hogy valami kontár munka kerül rád, hanem az, hogy sokszor a minimális higiénia sincs betartva...vagyis nem csak egy életen át fogsz szar munkát viselni magadon, de még az is lehet, hogy valami csini kis hepatitist és HIV-t is

2014. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kedves második! Nem azt mondtam,hogy mindenhol csùnyàn dolgoznak de nekem pl szarul csináltàk meg szalonba amit utána egy fiatal tetovállo srnác javitott ki rendesen és elég jo áron!
2014. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SzilKa ***** válasza:

Ajánlom magunkat (Black Angel Tattoo), hétfőn nyitunk, a munkáimat már most meg tudod nézni a facebookon, és az áraink is barátságosak lesznek, illetve az első hónapban nyitási kedvezményként 15% engedményt is adunk. Március második felére még van bőven időpontom is :)


Első, és második válaszolónak: sajnos manapság már bárki szalont nyithat, akinek megvan rá a kellő anyagi háttere, így nem lehet általánosítani, hogy a szalonokban csak jó munkát készítenek, de abban sem, hogy az otthon tetoválók között csak kókler lenne. Nyilván az arányok olyanok, hogy szalonokban azért jobbak az esélyek akár minőségre, akár higiéniára gondolunk, de szerintem az a legtutibb, ha a kinézett tetováló eddigi munkáit nézitek meg és a környezetet, ahol tetovál. Ha tetszenek amunkái és a higiéniára is kellő figyelmet fordít (mindent lefóliáz, nem hazsnál lejárt festéket, steril tűt használ, stb), akkor gond nem lehet.

Érdemes a két tetováló szövetség tagjai között mazsolázni (MTSZ és TSZÉE), a szövetségek tagjai általában jó szakemberek is.


egy tetováló

2014. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!