Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetováltatni szeretnék,...

Tetováltatni szeretnék, normális, jól dolgozó tetoválmesterhez mennék. Tipp? Westend kizárva.

Figyelt kérdés
Kit ajánlanátok? ifj. Bárándi Imrét, vagy az Elvis tatoválószalont? Esetleg más helyet? Olyan helyre menék, ahol normálisan beszélnek az emberre, nem úgy,mintha a seggéből húztak volna elő, és meg lehet beszélni velk, hogy mit szeretnék, meghallgatnak. A Westend kizárva, mert ott bunkók, és a szimpla fülbelövésemet is elszúrták.
2010. ápr. 6. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szegeden van egy remek hely, az Anubis tetoválószalon, nagyon jól dolgoznak, alaposan és rugalmasak mindenben. Tudom, hogy messze van, de anyukámat is lerángattam már oda és szerinte is megérte, pedig ő aztán válogatós mindenben.


Budapesten nem vagyok biztos benne, de a www.andystattoo.hu oldalon bemutatott szalon megbízható, de ott csak pirszinget csináltattam (és ismét felhozom anyut példának, az orrát szúrták, nagyon meg van vele elégedve), amit láttam, abból szintén azt szűrtem le, hogy higiénikusak, kedvesek, türelmesek és rugalmasak.


Hajrá! :) 22/L (meg anyukám 48/N)

2010. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj a Dark Artba. ^_^
2010. ápr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kispesten a Mosquito (remélem jól írom) szalonban, a CBA mellett van ez, a srác nagyon ügyes, ráadásul tök kedves.
2010. ápr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2010. ápr. 7. 16:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha vkinek van még tippje,nyugodtan írjon!! :)
2010. ápr. 7. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!