Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vérmérgezés tetoválástol?

Vérmérgezés tetoválástol?

Figyelt kérdés
a tetkom 1 honapos pár napja rosszul vagyok fajfájás hányinger rossz a kozérzetem félek hogy a tetko miatt van a tetoválo kesztyuben dolgozott és elöttem bontotta ki a tut .szerintetek a tetko miatt vagyok rosszul?

2014. márc. 8. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
A vérmérgezésnek szemmel látható jele a fertőzés vélt helyéből kiinduló vörös csík a bőrön. Ha nem látsz vörös csíkot, akkor egész biztos, hogy nem vérmérgezés. Ellenben lehet allergia a tetováló festékre.
2014. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az allergiának más tünetei lennének. Viszketés, kiütés, pirosodó bőr, ilyesmi. Egyébként én a tetoválásom elkészítése előtt (és utána is) vitaminokkal tömtem magam, mégiscsak egy seb keletkezik rajtad. Gyenge immunrendszerrel könnyebben összeszedsz valamit.

Jobbulást!

2014. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy hónapja megvan, szinte biztos semmi köze ahhoz hogy most rosszul vagy. Gondolom összeszedtél valami vírust.
2014. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!