Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a tetoválástól?

Mi a véleményetek a tetoválástól?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép, igényes, nem fedi el a fél testet, és ami a legfontosabb, jelentése van a gazdája számára, az tetszik. Ha viszont csak kitalálja valaki, hogy magára varrat valamit, mert az milyen menő, és ilyen lerágott csont ábrát választ (ne adj isten nonfiguratívat), az nagyon nem tetszik.
2013. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha szépen ki van dolgozva,és nem tömegtetoválás,akkor kimondottan tetszik :)
2013. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Gondold meg, felrakatni talán már nem olyan drága, de leszedetni! Mi van ha jövőre nem tetszik?....

Ha amellett döntesz megcsináltatod úgy válassz szalont, hogy végiggondolod sok ezer apró tűszúrás fog érni egy olyan helyen, ahol mások is ezért mennek oda. (fertőzésveszély)

2013. ápr. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Az én gyermekkoromban még "útszéli" dolognak számított.Ma divat és nagy üzlet, akár a szőrtelenítés....Persze a tetoválás technikája rengeteget fejlődött, ma már igényes, szép dolgokat is lehet alkotni ebben a "műfajban" is.
2013. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jaj én nem szeretnék tetoválást, csak kíváncsi voltam rá, hogy mi a véleményetek róla!
2013. ápr. 22. 16:36
 6/13 tanárnő válasza:
Gyönyörű csinos lányomat a hideg rázza ki a tetoválástól, egy egyébként nagyon szimpatikus fiúval azért nem lett kapcsolat, mert nem tudott a vállára, karjára nézni borzongás nélkül.
2013. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Damien001 válasza:

Sajnos a munkáltatók nagyon is elutasítják,ezért nem éri meg. Volt fizika tanáromat azért rúgták ki merthogy a vállán van egy tetoválás.


Amúgy ha van jelentése mondjuk az életed egy mérföldköve vagy bármi ilyen, és dekoratív akkor miért ne?

2013. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Frigg ***** válasza:

Nekem van tetoválásom, jelenleg csak kettő, de sokat szeretnék. Én ezt az önkifejezés egy módjának tekintem. Fogalmazhatok úgy is, hogy így, jelen állapotomban még nem érzem "késznek" magam. Nem divat számomra a tetoválás, szeretem megtervezni a saját mintáimat. Sajnos azonban még mindig nagyon sokan megítélik/elítélik ezt a fajta "díszítést". Hozzáteszem tévesen. Egy tetoválástól, vagy akár többtől még nem lesz senki rossz ember. Külföldön több helyen sokkal nyitottabbak ebben a témában a munkaadók is. Az én véleményem is az, hogy nem a bőrünk határozza meg, hogy jó szakemberek leszünk-e vagy sem! :)


23/L

2013. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Csutak_Balazs válasza:
Szerintem baromság, de van akinek tetszik. Amúgy az ő bajuk, nem vetem meg őket érte, de kizárt, hogy tetováltak legyenek a barátaim körében. Egyszerűen azért, mert az ember olyanokkal barátkozik akikkel hasonló az ízlésük és az érdeklődésük.
2013. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
23%
Bunkóság, amit később k....ra megbánsz!
2013. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!