Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A ti szüleitek hogyan fogadták...

A ti szüleitek hogyan fogadták a tetoválást?

Figyelt kérdés
Én most fogom megcsináltatni az első tetoválásomat. Anyának már mondtam,hogy lesz és szerintem ő bele is nyugodott. De apa kész lesz... Utálja a tetoválásokat. Már elmúltam 18 éves,de még itt élek velük,szóval emiatt sajnos tuti,hogy lesz beleszólása(amúgy is lenne,de így meg pláne,mert ő tart el ugyebár..).
2014. márc. 8. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Nyalogatták.
2014. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól, tetszett nekik, pedig 16 voltam :) (mondjuk ehhez nagyban hozzájárult, hogy anya-apa témájú tetkóról van szó :D)
2014. márc. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én csak anyukámról tudok véleményt mondani. Az elsőt meglepően jól fogadta. Olyannyira hogy a következőt tőle kaptam ajándékba. :)
2014. márc. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sehogy, még nem tudnak róla :(

Közöltem velük, hogy lesz, kaptam egy alapos fejmosást, aminek az lett a vége, hogy az én testem így én döntök (aha, persze). Nos, nyáron majd kiderül :D

19/L

2014. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18 évesen csináltattam az elsőt, ami elég kicsi volt és viszonylag könnyen elfogadták. A nagyobbakat már nagyon nehezen viselték a családtagjaim. Még én is velük élek ezért elhatároztam hogy ha különköltözök akkor lesz több, addig leállok. Jobb a békesség.
2014. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha a saját pénzedből csináltatod, sok beleszólásuk nincsen.

Én is a saját pénzemből csináltattam, nem szóltam előre, mert azt gondoltam, hogy nem fogják jól fogadni...hazamentem, ledobtam a polómat, és megmutattam. Meglepően jól fogadták! :)

2014. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Hát.. én anyának már többször is mondtam,hogy majd lesz,de csak olyan,ami nekem sokat jelent és nem egy hatalmas,színes tetkó,hanem valami szolid,felirat.Ő már elfogadta,de nem mondtam neki sem,hogy most csináltatok. Apa meg.. szerintem ki fog akadni. Azt mondta még régebben,amikor szóba került a családi körben,hogy megvan a saját véleménye arról,akinek van és le tudná ütni azt,mert ronda.. Hát.. majd meglátjuk.:D Sok beleszólása nincs,mert én is már 19 vagyok és nyár elején úgyis megyek el innen. De addig nem fogom tudni rejtegetni,mint ahogy a 4.válaszoló mondta,mert nekem a csuklómon lesz. Na,majd meglátjuk. Köszönöm még egyszer a válaszokat! Jöhetnek még! :)

2014. márc. 9. 19:51
 8/10 anonim ***** válasza:
"hülye vagy kislányom"...viszon 35 éves voltam, úgyhogy beleszólása nem volt ;)
2014. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor simán el tudod takarni. Pl. karkötővel, vagy órával.
2014. márc. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már megvan. Anya jól fogadta. Apa még nem tudja.
2014. márc. 12. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!