Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szegeden jó tetováló?

Szegeden jó tetováló?

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Tatto sun city, wwitch tatto
2014. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ott ki?
2014. márc. 26. 20:11
 3/5 anonim válasza:

A Wwitch tattooban úgy elintéztek,hogy most készülök a bőrgyógyászhoz,hogy eltávolítsa amit készített a "művésznő"...szerettem volna kijavíttatni, de azt mondta egy másik tetováló,hogy képtelenség, ne haragudjak, de itt egy megoldás van, az eltávolítás (vagy a takarás, de azt nem szerettem volna)


A szalon, amit én ajánlanék az az Avalon a plázához közel. Nagyon professzionálisak, nekem Horváth Józsi készített tetoválást, teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Amikor nyáron látszik, szinte két lépésenként meg kell állnom, annyian érdeklődnek,hogy hol és ki készítette :D

2014. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SzilKa ***** válasza:

Sun city


A wwitch az gázos...

2014. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

wwitch szerintem is Gázos, párom csináltatott ott párat, a kisasszony csak azt csinálja meg szépre, amelyik minta neki is tetszik... a másikat összedobja, persze azokkal nem is villog facebook-on, holott rendesen elkéri az árát. Egy vádli méretű tetkóért elkért páromtól 90 ezret, 3. alkalommal szerinte kész, de nincs is kitöltve, és nem olyan amilyennek kéne lennie.


sun city-t imádom, nagy tetoválás ékeskedik rajtam, amit ott szereztem, Angi csinálta, és nagyon nagyon ügyi volt,ami a másik, hogy 4 órát végig beszélgettünk, és jól éreztem magam. Az ára se olyan vészes,megéri ennyiért, illetve utána vissza kellett mennem, hogy ellenőrizze, hogy gyógyult le, és volt egy kis pattanás mikor varrt, amibe nem maradt meg a festék, és azt átjavította. :)

2014. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!