Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan legyek tetováló?...

Hogyan legyek tetováló? Milyen tanfolyamot kell elvégezni?

Figyelt kérdés
Ha esetleg van valakinek tapasztalata, írjon! Köszi

2014. márc. 31. 18:57
1 2
 1/11 anonim válasza:

[link]


először tanulj meg gyorsan,szépen,szabadkézzel rajzolni...utánna a fenti webcímet nézd meg.

2014. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

NE menj tetováló tanfolyamra! Magyarországon nincs ilyen bejegyzett szakma.. Azaz rendes tanfolyam sincs. Ajánlom a figyelmedbe ezt a kis firkálmányt:

[link]


Ennyit a tanfolyamokról.

2014. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 SzilKa ***** válasza:

Így van, ahogy a második is belinkelte, Zagyvai írása a mai napig érvényes és megfontolandó.

Felejtsétek el a cosmelec és tattooin kamu iskolákat, csak a lehúzásról szólnak sajnos.


egy tetováló

2014. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az írással abból a szempontból egyetértek, hogy a tetováló tanfolyamok lehúzások...ezt már akkor kiszúrtam, amikor googlén rákattintottam. Viszont a cikkírónak kicsit nagy arca van szerintem. Egyetértek azzal,hogy aki nem tud rajzolni, az még csak bele se fogjon a tetoválásba, de úgy állítja be a dolgot, mintha csak valami kiváltságosoknak adatna meg, hogy egyszerre tudjanak rajzolni és "emberekkel kommunikálni" (hogy hasra ne essek). Na mindegy, én közben találtam tetováló mestert akinél tanulhatok, és onnan bátorkodtam meríteni az ötletet, hogy 10 éve foglalkozom rajzolással és tervezőgrafikával.
2014. máj. 2. 22:52
 5/11 SzilKa ***** válasza:

Zagyvai egyáltalán nem nagyképű, és abban is teljesen igaza van, hogy nem elég jól rajzolni és tetoválni, tudni kell bánni az emberekkel. Csak nézd meg, mennyi flegma nagyképű tetováló van, akiktől menekülnek a vendégek, amikor rájönnek, hogy vannak normális tetoválók is, nem csak nagyarcúak. Ezen kívül rengeteg türelemre van szükség az olyan vendégekhez, akik kicsit macerásabbak az átlagnál, nem egy kollegám vallja be őszintén, hogy neki nincs kanala a nehezebb emberekhez, inkább elküldik őket. Szóval az emberi része is nagyon fontos ahhoz, hogy a vendégköröd ki tudjon alakulni, meg az üzleti érzék is, hogy olyan árat tudj mondani, ami még elfogadható a vendég számára, de Te is meg tudsz belőle élni.

Egyébként sok olyan tetováló is van, aki oktat, de amúgy még neki magának is volna mit tanulnia, szóval remélem, hogy olyat sikerült találnod, aki valóban mestere a szakmájának.

Sok sikert!

2014. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem ismerem az embert,csak az írás alapján mondtam véleményt. Hát igen, sok türelem kell az emberekhez manapság,de szerintem ez bármelyik munkára érvényes. Én egyszer akadtam össze egy bunkó tetoválóval, szar napja volt és úgy beszélt velem,az ügyféllel,mint egy kutyával,ráadásul egy betűnek a felét elfelejtette felvarrni, és ezt csak utólag vettem észre. Mindezt egy jónak számító szalonban.
2014. máj. 3. 20:32
 7/11 Catheryne2241647 válasza:

Sziasztok!

én is nézegettem tanfolyamokat, mivel nagyon szeretek és tudok is rajzolni, aztán le is lombozódtam mikor megtudtam, hogy ezek csak lehúzások... :(

Így már sajnos nem értek pár dolgot. Keresnem kell egy profit, aki kitanít, de utána? Hogyan lesz nekem arról papírom, hogy tetoválhatok vagy az akkor nem is kell? Segítsetek kérlek!! :(

2014. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 SzilKa ***** válasza:
Catheryne, nem kell papír róla, mivel jelenleg nincs hivatalosan ilyen képzés, így hivatalos papír sem létezik róla (oklevelet meg bárki tud írni). Általában a mestered neve az ajánlóleveled (ha neves az illető), de leginkább a portfóliód és a rajzaid. Utóbbiakat kell bemutatni álláskeresésnél, illetve próbamunkára szokás behívni a jelentkezőket. Papírt sehol sem kérnek.
2014. nov. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Catheryne2241647 válasza:
Köszönöm a válaszod! Nagyon sokat segítettél. :)
2014. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 swarc102 válasza:
heló én egy kezdő tetováló vagyok ha tényleg tetoválni akarsz vegyél egy kezdő szettet meg disznó bört amin tudc gyakorolni ha már úgy érzed hogy megy a disznó börön akor elsönek magadon probáld ki a tetoválást de mü bört ne vegyél mert az nem hasolit semenyire az emberi böre innen tudc kezdö szettet veni [link]
2016. nov. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!