Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart elvégezni...

Mennyi ideig tart elvégezni egy műkörmös tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Vannak olyan tanfolyamok amit mondjuk gimi mellett eltudnék végezni?
2012. okt. 7. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm elvégezte, 3-4 hónapos volt a tanfolyam ALAPSZINTEN, és csak HÉTVÉGÉN voltak órai, kb. 4 óra.
2012. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el, tegnap volt az első nap :D Nálunk úgy van, hogy szombatonként kell menni, napi 5 óra és az utolsó óránk február 9-én lesz. Tehát 4 hónap. Ha komolyan érdekel, akkor ajánlom, hogy most jelentkezz, mert januártól nagyon meg fog drágulni az összes műkörmös tanfolyam (bevezettek valami új rendeletet és ez miatt). Meg arról is hallottam, hogy behozzák, hogy csak érettségivel lehet jelentkezni. Talán az is januártól lesz, vagy már behozták, azt nem tudom, mert nekem tavaly meg lett az érettségim.
2012. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!