Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerül egy szemöldök...

Mennyibe kerül egy szemöldök tetoválás? Nagyon fájdalmas?

Figyelt kérdés
Felnőtt koromra teljesen kikopott a szemöldököm,szinte alig pár szál,mindíg ceruzával rajzolom meg,de jön a strandszezon lassan,és gondoltam jó volna megtetováltatni.
2014. ápr. 7. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én túlságosan kitéppkedtem, és vagy nem nőtt vissza, vagy nagyon lassan, így a tetoválás mellett döntöttem.

Már évek óta foglalkoztatott a dolog, de ahogy utána néztem, normális szalonokban 28-35 ezer ft körül van. Ebben benne van a pár héttel későbbi korrekció is. De ennyi pénzem nem volt rá.

Tavaly megláttam egy kuponos oldalon hirdetést, 25 ezer helyett 10 ezer, erre befizettem.

Azóta több helyen is láttam, hasonló árban. Bónuszbrigádon volt amúgy, de mintha kupondebrecenen is lett volna 6 ezer körül.

Nekem nem volt kellemes, apró tűvel szurkálnak egy elég érzékeny helyen, kb. 1 óra, meg pár hét múlva újra egy óra.

Azóta egyébként vissza is nőtt valamennyire, meg mások észre sem veszik, hogy tetovált, de azért jó, hogy van ott valami.

Nehogy feketét csináltass!!!

2014. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Lenne még kérdésem ezzel kapcsolatban.Te rajzolod meg az ívét,vagy a tetováló?Ugyanis én már megszoktam amit én rajzolok,és fura lenne már más forma.
2014. ápr. 9. 06:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Ő rajzolja meg először ceruzával, de együtt tervezitek meg.

Nekem nagyon természetelleneset rajzolt először, egyből letöröltettem, kiválasztottuk a megfelelő formát, utána kezdte az érzéstelenítést, és csinálta is.

2014. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig tart,és utána nagyon bedagad az a terület?
2014. ápr. 9. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb egy óra.

Akkor bevörösödik, dagadni nem nagyon dagad.

Én utána vásárolni mentem Tescoba, azt hittem mindenki engem figyel, de aztán belenéztem egy tükörbe, és csak olyan volt, mintha erősen lett volna megrajzolva, + nem barnával, hanem vörössel, a vér miatt.

De nem volt olyan durva, mint amire gondoltam, más észre sem vette.

2014. ápr. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!