Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Akarok tetoválást, de nem...

Akarok tetoválást, de nem tudom eldönteni melyik legyen! Melyiket válasszam, melyik lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

A belső csuklómra szeretnék. Gondolkoztam egy 3x6 cm -es színes rendszámtáblán születési számmal MAY-014 ! Akkor gondoltam még Emlékezz a múltra latinra vagy angolra fordítva felette egy holló . Akkor még valamilyen szöveg meg felette 5 ez a manapság elterjedt madár repül. Tehát ezek közül kellene a bal csuklómra belül. Emelett az egyik ujjqmra egy farkába harapaó kígyót vagy sárkányt. A másik belső csuklómra pedig egy fekete -kék csillagot!


fiú vagyok! Mi a véleményetek,melyik álnna jol? Nem divatizé lenne azaz az is egy félig! Köszi a válaszokat.



2014. ápr. 16. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ezek annyira elcsépeltek, hogy szinte biztos , hogy megbánnád később. elmúltál már 18?
2014. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval, elég gázos mindegyik..ráadásul ez a madaras izé még lányos is.
2014. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
VV Zsolt mellén mi van? :D akkor mondjatok jobbat,amugy meg 10 év múlva kikopó festékkel lenne
2014. ápr. 16. 14:17
 4/6 SzilKa ***** válasza:

Nem létezik 10 év múlva kikopó festék...

A rendszámtábla még jó, a többit felejtsd el, megbánnád később.


egy tetováló

2014. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de fogalmam sincs, hogy ki az a VV Zsolt, arról meg, h mi van a mellén, pláne:D
2014. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindegyik gáz, de talán a rendszámtábla lenne a legjobb.
2014. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!