Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek ha a csuklóm...

Szerintetek ha a csuklóm belső felére tetováltatok akkor el fog ott folyni a minta? Illetve mennyire nézik ezt rossz szemmel, pl ha munkát keresek majd?

Figyelt kérdés
(Nekem még nincs tetkóm ez lenne az első)

2014. ápr. 16. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz ötlet. A csukló tetkó nagyon sok munkahelyen hátrány vagy kizáró ok. Elfolyni nem fog, de én a helyedben más helyet keresnék neki.
2014. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én nem tetováltatnék csuklóra semmiképpen sem, pedig nagyon tetszik. Az én munkahelyemen például szólnak érte, akárhol található a tetoválás, még a 40 fokban is úgy kell öltöznöd, hogy eltakard...

Én ezért csináltattam egy teljesen eltakarható felületre (csípő környéke).

2014. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek a csuklótetkót, viszont titkárnő létemre picit furán mutatna. Ezért az oldalamra tetováltattam. :)
2014. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Órával, karkötővel el lehet takarni.
2014. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a csuklóra, mert ott nem nyúlik meg a bőr. Az oldalamra, csípőmre, például ezért nem szeretnék, mert ha meghízok vagy terhes leszek akkor megnyúlik a bőr... ezért nehéz olyan helyet választani amit mindig lehet takarni. Egyébként én is titkárnő szeretnék lenni. Ezért is kérdeztem, mert nem mindegy, hogy milyen szakma... van ahol teljesen mind1 hogy van e tetkód vagy nincs
2014. ápr. 19. 19:12
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:


Szerintem ne csuklóra. Szerencsére én a derekamra nem vagyok hízékony típus, remélem ha terhes leszek, akkor sem fog ott megnyúlni :)


Hallottam már ismerőstől olyat, hogy ő is titkárnő, és akart tetkót. Azt mondták neki, csináltathat, csak ne legyen olyan helyen, ahol látszik. Neki pl.: a nyakat emelték ki, hogy oda nem lehet.

2014. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!