Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Igényes tetoválást szeretnék...

Kávétejjel12345 kérdése:

Igényes tetoválást szeretnék csináltatni. Mi a véleményetek az elképzeléseimről?

Figyelt kérdés

Linkelek pár képet a tetoválás mintákról , amelyekre gondoltam.


[link]


[link]


[link]



[link]



[link]



Köszi a válaszokat !



2014. ápr. 27. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

kissé zavaros, hogy most mit is szeretnél pontosan.

a linkelt mintákból egyet, vagy külön külön kell őket értelmezni? ha együtt akkor az úgy sok lenne, mivel szinte mindegyik teljesen más stílusú. ez így kicsi zagyva, egy apró leírást a tanácsok érdekében igazán odabiggyeszthettél volna a képek alá, mert így nem világos, hogy mi a terved.

2014. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez így együtt sok.

Meg szerintem ezek az elképzelések nem olyan szépek... (kivéve a 2. képet, az jó, bár nekem a koponya minta nem jön be. Még a hajóra is láttam sokkal igényesebb munkákat...)

Nézegess tetkós oldalakat, és vedd alaposan fontolóra, hogy mit/miket tetováltatsz, mert jelenleg szerintem te csak "egy tetoválást" akarsz, nem pedig "a tetoválásodat" akarod. Nagy a különbség.

Innen szemezgess, csak a legjobbak vannak fent. :) [link]

2014. ápr. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ezek messze vannak a tényleg igényes munkáktól szerintem. meg azt sem tudod mit akarsz. Előbb gondold át mit akarsz magadon látni
2014. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
így az jön le, hogy kb tök mindegy mi, csak legyen rajtad valami.. pl a harmadik képről tudod, hogy mi is az egyáltalán?? vagy csak úgy megtetszett??
2014. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 kép: nagyon zavaros, kb. egy kendőn tudom elképzelni. Testen gagyi és kivagyiskodó.


2. kép: rózsák és koponyák. klisé. És ráadásul még az anatómia és a rövidülés is el van baltázva a képen.


3. kép: a dalík jók, de az a tetves tigris leránja az egészet a sárba.


4. kép: csak én látom úgy hogy ez fel van hólygosodva? Nem épp igényesen varr az illető. Ráadásul az egyenes vonal nem ártana a kötelekné legalább.


5. kép: ezek a legjobbak, legigényesebbek ebből a gyűjtésből. Viszont ez is csak skicc, ki kéne dolgozni

2014. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!