Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy ilyen tetoválás mennyibe...

Egy ilyen tetoválás mennyibe kerül? és mennyi ideig tart amig megcsinálja?

Figyelt kérdés
[link]

2014. máj. 4. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ezeknek a semmitmondó tetkóknak mi a lényege?
2014. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ilyen méretben 20-25ezer ft és körülbelül 1,5-2óra kb, ha szünet nélkül végig ülnéd.

(egyébként nem akarok bunkó lenni, de egyetértek az előttem szólóval, mert ez a minta valóban semmitmondó és tucat, de te tudod).

2014. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem várhattunk mást azoktól, akik nem tudják értékelni a tetoválásokat...
2014. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem várhattunk mást azoktól, akik nem tudják értékelni a tetoválásokat..."


Neharagudj, kedves harmadik, én imádom őket, de ez tényleg 1, tucat 2, igénytelen kivitelezés. És pont azért sikerült felb@cnod az agyamat ezzel a kommenttel, mert történetesen tudom értékelni a JÓ tetoválásokat.


Csak hogy tisztázzuk, ez nem az.

Ez egy tucattetkó, ráadásul pocsék kivitelezésben.


Miért tucat? Az utóbbi 2-3 évben mindenki szállló madarakat varrat. Ha megnézed pl. a Pinterest vagy a Tumblr tetkós tagját, minden 5. képen ezek a madarak vannak.

A faith/love/happiness/believe/let it go/this shall pass too stb. szövegek szintén ez a kategória. Két klisét egy tetkóban? Hát hagy gratuláljak.

Ha egy kicsit is követed a tetoválással foglalkozó oldalakat, akkor rájöhetsz, hogy a csapból is ez folyik.


Miért igénytelen: egyrészt túl van ütve festékkel, ettől minden csak nem finom és feminin. Itt van egy egy könnyed kalligráfia, és erre bevési. A madark meg...apám ez anatómiát közelről se látott.

Ráadásul a kompozítció is béna. Egymásra vannak pakolva a szerencsétlenek, nem látod öket térben, mintha újságkivágások lennének...


Egy tisztességes tetováló tanul ikonográfiát, és a hit/szentlélek/szabadság témakörre ettől tízszer jobbat tud neked összerakni. Már ha hagyod neki, hogy a szakmáját végezze. Ha alapvetően nincs igényed arra hogy a mintád szép vagy személyre szóló legyen, mert annyira az áron görcsölsz, akkor megette a fene.

2014. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kb. 1 óra vagy még több is míg megcsinálják, szerintem egy 10est nyugodtan számolj rá (szerintem ne koppintsd az egész képet úgy ahogy van tegyél bele valamit amit magadtól találtál ki vagy akivel csináltatod kérdezd meg hogy tudná szebbé, egyedibbé tenni és rajzoltasd meg vele) :)
2014. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!