Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fáj a nyelvpiercing...

Mennyire fáj a nyelvpiercing csináltatása?

Figyelt kérdés
akinek van,az eltudná nekem mesélni,hogy még is milyen és utána hogy lehet megszokni,élni vele?

#nyelv;piercing
2014. máj. 10. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem lassan 6 éve van bent. maga a szúrás nem fáj, nekem egy fura reccsenős hang volt mikor átnyomta a tűt. utána néhány napig nehéz enni. én pl pépesített gyümölcsökön és szintén pépesített virslin, leveseken éltem. összességében nem para.
2014. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugi, tesznek erzestelenitot. :) Nekem egyaltalan nem fajt. Hogyan lehet elni vele? - K**********rrrvvajooool! De tenleg! Mondjuk az a megjobb amikor a pasinak van es en smarolok vele. Imadom azt az erzest!

Szoval hajraaa!! Ha kivancsi vagy, csinaltass batran, ha meg kesobb ugy gondolod akkor kiveszed es kesz.

Sok sikert es fajdalommentes lyukasztas! :)

2014. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!