Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy tetkóhoz képest mennyire...

Catharina89 kérdése:

Egy tetkóhoz képest mennyire fáj a nyelvpiercing?

Figyelt kérdés
Akinek esetleg van nyelvpiercingje és tetkója, melyik fájt jobban? Van a köldökömben és az orromban is piercing, esetleg azokhoz képest mennyire fájdalmas?

2013. jún. 10. 23:07
 1/7 anonim válasza:
Nagyon. Nyelvben van a legnagyobb izom a testünkben.
2013. jún. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobban fáj sokkal.Amikor bökik nem érzel semmit,de ha kiment az érzéstelenítő utána már sz*r,főleg az 1. nap.2-3 napig még fájt eléggé, főleg evés meg beszéd közben.De alapállásban nem vészes.
2013. jún. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyaltalan nem fajt. Csak hajra azzal a nyelvpiercinggel befele!!!!! :-)
2013. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajajj :D reméltem h nem annyira vészes mint egy tetkó pl csuklón... :D de amikor az orrom lett szúrva, az is nagyon fájt. Na nem baj, csak 1x kell túlélni :D köszi szépen a válaszokat :)
2013. jún. 14. 12:01
 5/7 DrummerGirl válasza:
Nekem sem fájt... de az azt követő pár napot nem kívánom senkinek... Viszont örültem is neki, mert fizikából nem feleltettek aznap.Azóta eltelt pár év és nem venném ki semmi pénzért. :) örökre úgy sem fog fájni :D
2013. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem kedden (25-én) lett szúrva és fájt eléggé, de ki lehet bírni :D


14/F

2013. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a köldök pc-m sokkal jobban fájt, mint a nyelvem. Sőt, a köldöknél a szúrás meg az ékszerberakás jobban, fájt, mint a nyelvem szúrása, és az utána következő gyógyulás:D

Bár úgy ültem a szalonban, mint egy leszedált őrült, mert annyi lidokaint fújtak a számba, hogy nem vettem észre, hogy csorog kifelé a nyálam:D

Nekem a tetoválás sem fájt abszolút, nyelvszúrás után hazafelé a buszon már enni próbáltam, és sikerült is, nem haltam bele. Bár lehet, hogy emberfüggő, mert egy barátnőm egy hétig csak levesen élt, és azt is nehezen ette meg.


Szóval simán kibirható fájdalom.:)

2013. júl. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!