Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fájna szerintetek...

Mennyire fájna szerintetek egy ilyen tetkó elkészítése? El tudnák készíteni itt Magyarországon? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában nagyon elgondolkodtam azon , hogy milyen lenne , ha egy ilyet elkészíttetnék. :) Sajnos nem tudom , hogy milyen érzés és hogy kibírnám-e? Azt tudom , hogy elvileg ez érzékeny helyen van és azokat kérdezném ebben az ügyben, akik tapasztaltak.

Első tetoválás lenne , nagyon tetszik , de bennem van a kétely , hogy kibírnám-e és hogy el tudnák-e ezt készíteni?

Valaki esetleg el tudná magyarázni , hogy milyen érzés ott és mennyire fáj? Illetve egy időt tippelni , hogy ez hány órás munka lenne , esetleg pénz ügyileg. :)


A mellkas érdekelne.

[link]


Válaszotokat köszönöm. :)



2014. máj. 19. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem egy alkalom, baromi drága és fáj is igen. Mellesleg meg nem valami szép munka, elég igénytelen egy tetkó. Gondolom még elég fiatal is vagy,várj ezzel még pár évet
2014. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, mivel csontnál van úgy fog fájni h majd besz*rsz, de amúgy, attól függ hova mész és kihez, az invictus drága de szépeket csinálnak.
2014. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok. De nekem nagyon tetszik :))

Bár csak mindenki ilyen igénytelen tetkókkal járna :D

2014. máj. 20. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit durva, mármint én nem csináltatnék koponyás tetkót látható helyre :)
2014. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak sokkal jobban kivitelezett,ugyanilyen stílusú tetoválások. Csak nézz körül. De egy ilyen méretű akár évek munkája is lehet, részletekben. Ha annyira akarod inkább terveztess egy sajátot egy tetoválóval, hasonló stílusban, az ilyen munkáknál nagyon sok lehetőség van
2014. máj. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Attól függ hogy mekkora a fájdalomtűrő küszöböd, szerintem lazán kibírható, kellemetlennek kellemetlen, de nem mondanám hogy nagyon fáj... Én leginkább ahhoz az érzéshez hasonlítanám, amikor egy Rotring ceruzával karcolgatnak, de meg kell tapasztalni, mert nem igazán hasonlít semmihez :) Szerintem 2-3 alkalom lenne, árban olyan 45-50 re tippelek, viszont egy valamire aló tetováló sem fogja neked ezt így ahogyan van felvarrni, aki egy kicsit komolyabb a szakmában, az nem koppint, viszont ha elviszed hogy hasonlót szeretnél, akkor biztosan csinálnak neked egyet, úgy hogy ezt megváltoztatják a te ízlésed szerint! Egyébként nem mondom hogy rossz munka, de meglehetne csinálni sokkal szebben is... :) Ha elfogadsz egy tippet, akkor ajánlom Mészáros Zoltánt, nagyon szépen dolgozik, ha gondolod csekkold le facen :)
2014. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)
2014. máj. 25. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!