Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás mintája, métere és...

Tetoválás mintája, métere és helye? (vélemény)

Figyelt kérdés

Két konkrét minta között vacilálok még. Szeretném megtudni a véleményeteket róluk és még pár dolgot, de arra majd később kitérek... ;)

1. [link]


2. [link]


Személy szerint nekem az első jobban tettszik(akár más szöveggel), de azért érdekel szerintetek melyik jobb és miért. Vállra, alkarra vagy felkarra gondoltam(alkar felkar előnyben) csak arra lennék kíváncsi, hogy ugye ha pl. felkarra csináltatnám akkor kisebbre kéne csinálni mintha egy vállon lenne, nem nézne ki nagyon hülyén ez a minta kisebben? Mi a véleményetek róla?



2014. máj. 23. 23:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Megköszönném ha esetleg egy kb. árat is mellékelnétek (egy jobb szalon ára érdekelne, pl. Tyutyu Tattoo)... Köszi!:)
2014. máj. 23. 23:28
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Vallon a tattoo Szép de már nagyon gyakori! Legyen egyedi a tattoo, legyen rád jellemző ami számodra jelentessel bir! Egy férfi azért testesebb egy nőnél igy valószínűleg nem lenne sem al sem felkaron rossz! Vadlin, mellen, haton, nyakon sztem a legmutatosabb de ez csak az én véleményem! Mintabol egyik sem igazán az én izlesem de ha muszáj akkor az 1!

2014. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik minta sem tetszik különösebben és tényleg nagyon elcsépeltek is már..ha muszáj választani, akkor a 2. talán jobb.
2014. máj. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát mindkettő elég elcsépelt. Miért ezeket akarod?


Inkább még várj, amíg nem találsz olyant, ami tényleg rád jellemző, mert ez a minta elég gázos.

2014. máj. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ben Joyce válasza:
1általán ne csinálj, szinte lehetetlen levenni, ha már rájössz, h mégse kell. Le lehet, de iszonyat fájdalmakkal jár. Tényleg nagyon fáj. Majd kinövöd ezt a hülye kérdést, nem kell a tetkó.
2014. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!