Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van itt valakinek cheek...

Van itt valakinek cheek piercingje? Fiúk, mi a vélemémyetek róla?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,csináltatni szeretnék.esetleg tapasztalatok,vagy vélemények érdekelnének.
2014. jún. 8. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Nagyon ronda. És nagyon hülyén fogsz kinézni, ha elunod, és kiveszed.

Normálisabb helyekre is lehet csináltatni, miért pont ezt nézted ki? ._____.

2014. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Jujj ez nagyon csúnya. Olyan, mint egy robot, vagy mintha egy baleset miatt össze kellett volna csavarozni.
2014. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szarok rá, nekem akkor is tetszik
2014. jún. 8. 22:07
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Akkor minek kérdezted?

Első voltam, 22/F

2014. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
attó lmég mindig érdekel a véleményetek. de én azért is megcsináltatom
2014. jún. 8. 22:23
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem tetszenek a piercingek, de ez szerintem is ronda..ráadásul tényleg csúnya és feltűnő a helye, ha kiveszed:s
2014. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek kivejezetten jól áll szerintem, de másoknak meg iszonyatosan hülyén, és nem mindenki tudja eldönteni, hogy ő melyik csoportba tartozik.

A másik gond pedig azzal van, hogy nyilván nem fogod egész életedben hordani, ha pedig kiveszed, nyoma marad.

2014. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ha mindig más véleményére hallgatsz akkor nem tudod úgymond "ön megvalósítani magad" nah meg tudod.. mikor a halálos ágyadon fekszel nem azt bánod meg amit megtettél, hanem amit nem tettél meg :D csináltasd meg azt kész, ha meg mégsem tetszik kiveszed azt beforr :D
2014. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Fasz*ág. Szerintem eszméletlen jól néz ki. Igen, helyet hagy, de mégis melyik piercing nem? Mellesleg, én ismerek olyat, akinek volt, kivette, és ha édesanyám nem mutat a lányról képet, mikor még helyén volt az ékszer, akkor észre sem veszem, hogy ott a helye.

19/L.

2015. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!