Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire divatosak és elterjed...

Mennyire divatosak és elterjedt a tiszta fehér vagy az enyhe szürkés avagy ezüstös fehér színátmenetes tetovalasok?

Figyelt kérdés

Egy szép nagy angyal szárnyra gondoltam, tiszta fehér színel vagy egy pici átmenetel úgy h a szárny töve fekete es egyre világosabb a vége meg tiszta fehét!

Sztetek milyen ötlet? :)


19L



2014. jún. 11. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
elég szánalmas ha divatból csináltatsz tetkót. Na és ha majd kimegy a divatból mit csinálsz? Az nemfog lejönni...
2014. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem gondoltam át rosszul fogalmaztam?!! :/

Szeretem az angal szarnyakat, nagyon szép tud lenni, van is egy nagyon jo elképzelésem,!!!

Lenne celja is neki! Mivel elég kreativ vagyok es jól, szépen tudok rajzolni, meg sokan "angyalnak" tartanak! :P :D ( hosszú történet! )

A vilagos feher szinekel a ragyogasát szeretnem elerni, vagy vmi hasonlot, igy picit különlegesé tenné sztem! :))

2014. jún. 11. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem így azért másabb. Szerintem olyanra csináld ahogy neked a legjobban tetszik és biztosan nem fogod megbánni. Ja és bocsi ha kissé bunkónak tűnt az írásom de általában csak így lehet felnyitni az emberek szemét akiknek a divat a legfontosabb, vagy még így se. :)
2014. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem :) gondoltam de nem gond, neked volt igazad ! :)
2014. jún. 12. 06:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez sajnos nem divat kérdése.

A tiszta fehér tetováló festék idővel megsárgul, vagy annyira elhalványodik, hogy eltűnik. Általában akkor látszódik jól, ha valami erős szín mellett van. (piros, kék..stb.) A szárnyak kiváló ötletek, a fekete rész megoldható, a szürke átmenet is, de a fehér vége csak akkor fog szépen látszódni, ha valami más dolog van a hátterében (mondjuk két nagy szárny borul rá virágokra (amik színesek) vagy valami másra.

Rajtam főnix van, aminek szintén nagy a szárnya, de színes. Van olyan tetoválásom is, amiben van fehér, 7 éve van meg, a minta szélén lévő fehér szerintem eltűnt, de a közepében lévő a fekete mellett tisztán látszik. Lehet, hogy csak én vagyok ezzel így. Érdemes egy profit is megkérdezni ;)

Amúgy jól néz ki az elképzelésed ;)


- The Blueskin -

2014. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!