Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválással a strandolás...

Tetoválással a strandolás mikor lehetséges? *BŐVEBBEN LENT*

Figyelt kérdés

Május 30-án csináltattam a jobb lábamra (sípcsont - térdtől bokahajlatig) egy mintát. Kenegettem 5-6 napig Bepanthen-nel, fóliáztam is. Viszketett de sose vakargattam, ne hogy baja essék. Mostanra kezdenek lepotyogni a "felesleges" tinta darabkák. Zuhanyzásra odafigyeltem, gyors tusolás, semmi áztatás. Kiszáradni sose volt. Na már most, így már mehetek strandra és ha igen akkor mikor? Mire kell még odafigyelnem?

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!

21/F



2014. jún. 11. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

a medence vize,és a napoztatás sem tesz neki jót, úgyhogy még várj vele szerintem. 1,5 hónapnak alsó hangon el kell telnie! Kezdeld úgy, mint egy sebet. egy térdtől bokáig tartó sebbel nem mászunk bele semmilyen medencébe, ugye.

ha muszáj rövidnadrágban napra menned,akkor pedig mindenképp kend be vékonyan (!) hidratáló-fényvédő krémmel.

2014. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Bizony én is várnék a napsütéssel, medencében pancsikázással legalább 1 hónapot.. A tetoválásnál seb képződik, és ehhez idő kell, hogy teljesen begyógyuljon. Ha elmész strandolni a klóros víz simán kiáztatja a friss tetkódat.
2014. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha lehámlott, mehetsz nyugodtan, nem áztatja ki. addig vigyázz rá nagyon, amíg sebes, de ha már csak testápolózni kell mert száraz, nem potyog róla semmi, nem dzsuvás, stb, akkor úszhatsz vele. a nappal vigyázz viszont, az évek múlva is simán kifakítja.
2014. jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Május 30-án csináltattad vagyis 12 napja. Ennyi idő alatt még sebesnek kell lennie.
2014. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nap után már nyoma se volt se hámlásnak, se semmilyen sebnek, pedig 2 napig fóliáztam + közben és után is sűrűn kenegettem bepanthennel... Amikor visszamentem, a tetoválóm megdicsért, hogy na, így kell ezt kezelni :D Semmit se fakult; egyszerűen csak marha gyorsan gyógyul mindenféle sebem. Napra nem ajánlatos menni, még akkor se ha 50+ naptejjel kened be. Oké, be kell kenni mindenképpen, de az első nyáron kerülni kell mindenféle direkt napozást. Fürödni, nem klóros vízben, szerintem óvatosan és keveset, de még várnék vele picit.
2014. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!