Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Profi angolosok segítségét...

Profi angolosok segítségét kérném tetoválás ügyben. Hogy lehetne ezt megfogalmazni angolul? Többi lent.

Figyelt kérdés
A 2 éve elhunyt nagymamám emlékére fogok tetoválást csináltatni,és biztosra szeretnék menni, hogy helyes legyen nyelvtanilag. Magyarul valami olyasmi lenne, hogy: Tudom, hogy nem hagytál el, csak angyallá változtál/már angyalként vigyázol rám. Magyarul szerintem nem hangzik olyan jól, ezért szeretném angolul. Kérlek többféle verziót írjatok.Köszi előre is:)

2014. júl. 11. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Hát profi épp nem vagyok, de tudok angolul.


I know, xou didn't leava me, xou just belive in Angel, and look after me

2014. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%

Bocs.

xou helyett you

2014. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
belive? Ilyen szó nincs.. maximum beleive, de az meg azt jelenti hogy hinni. Valamivé válni, a become
2014. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

beleive sincs úristen, minek kommentelnek ide olyanok, akik egy angol mondatot se bírnak összerakni?


Így helyes a fordítás:

I know you didn't leave me, you just became an angel and you are looking after me.


Ha engem kérdezel, szerintem angolul sem hangzik jól. Ha mindenképpen ilyen vonalon akarsz elindulni, én inkább csináltatnék egy tetoválást egy angyalról.

2014. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
I know you've never left, just watching over me as an angel
2014. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:) Hát tényleg nem az igazi, de mindenképpen feliratot szeretnék...még ezen gondolkoztam: one day i'll find a way to see you again.alá pedig a dátum. vélemény?:)
2014. júl. 11. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a latint ajánlanám neked, talán szebb is, mint az angol, megfelelő betűtípussal, és egy két kiegészítővel. Amúgy szép elgondolás ;)
2014. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!