Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást így el tüntetni...

Tetoválást így el tüntetni vagy ez drasztikus?

Figyelt kérdés
van a szeméremdombomon egy tetkó, szerintetek ha elmegyek és kivágatom a bőrt azon a részen plasztikai sebésszel az durva? lesz ott egy kb 5cmes heg

2014. júl. 11. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Én inkább lézerrel szedetném le a helyedben.
2014. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de akkor is ott marad valami, nem?
2014. júl. 11. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Lézer!!
2014. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Mégis mekkora az a tetkó? Mert azért ez nem úgy megy, hogy kivágják a pár centis tetkót majd a bőrt összevarrják.

Égési sérülésnél kivágják a pár centis égett bőrt, és pótolják a másik bőrrel. Pl: Fenékből vágnak ki, és azzal pótolják ( az unokatesómnak így csinálták)

Nyilván egy tetkó ilyen formájú eltüntetése hülyeség és drága is. Ennél a lézeres eltüntetés egyszerűbb.


Egyébként ezért mondják olyan sokan, hogy csak akkor tetováltasson az ember ha 100%-ban biztos benne, mert egy életre szól..Úgy látszik te meggondolatlan voltál.

2014. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nyilván az voltam ha el akarom tüntetni, kb 5cm hosszú és 4cm széles
2014. júl. 11. 18:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég nagy, ezt nem fogják csak úgy kivágni. Inkább lézerrel tüntesd el. Olcsóbb, és kevésbé fájdalmas.
2014. júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit ábrázol?pillangó?
2014. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm. egy virág
2014. júl. 11. 19:04
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ehe :D az is jó. Miféle indíttatás vezérelt mikor oda csináltattad amúgy? Csakérdekel.
2014. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Én leginkább kibékülnék vele. Egy virág éppen ott, az nem olyan gázos, főleg ha szépen megcsinálták. Sztem vállalható. :) Arra nem orrol meg szinte egy pasi sem.


Az lett volna az idiótaság, ah épp az aktuális pasid neve lenne ott és már szétmentetek volna... Mondjuk ott díszelegni, hogy "Lajos", miközben az aktuális pasid Pál :D :)

2014. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!