Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 16 évesen érdemes tetoválást...

16 évesen érdemes tetoválást csináltatni?

Figyelt kérdés

az alkaromra szeretném csináltatni

mennyire fáj?

16/lány



2014. júl. 24. 14:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Semmiképp, 16 évesen gyakorlatilag gyerek vagy még, ami most tetszik az pár év múlva már számodra is gáz lesz.
2014. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

tedd ki a képet a faladra, olyan helyre ahol minden nap látod, minél többet. várj fél évet, és ha utána is szeretnéd még, nem unod, még mindig tetszik, akkor csináltasd meg.


egyébként én nem csináltatnék, tudom milyen voltam 16 évesen, havonta váltogattam a stílusom, szóval nem biztos hogy amit most szeretnél látni magadon azt 30 évesen is szeretni fogod..

2014. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Szerintem várj még vele,és ha 1-2 év múlva is szeretnéd,akkor csináltasd meg:)
2014. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. júl. 24. 14:54
 5/21 anonim ***** válasza:

nem.


18 evesen mar nagyon gaznak fogod tartani, ami 16 evesen nagyon tetszett.


Most tetszene magadon egy tetovalas amit 12 evesen varrattal volna magadra?

2014. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

nem!

egy ismerősöm is tiniként(nem tudom,pontosan hány éves volt,talán 15-16) tetováltatott,a lábszárára.nőtt,izmosodott is a lába(fiú),és a minta furán széthúzódott a bőrén.ugyan nem annyira vészesen feltűnő,de szépnek sem mondanám.

2014. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

mit szeretnél magadra varratni egyébként? :)

szerintem egyáltalán nem gáz, én 15 voltam amikor csináltattam. nekem egy OM jel van a csuklómon, szóval még mielőtt bárki megkérdőjelezné azt a dolgot, hogy én valaha is megbánom, közölném hogy nem ;)

szóval ha mondjuk egy virágról lenne szó ami épp aktuálisan a kedvenced, lehet hogy x év múlva már nem lenne a kedvenced vagy a színe nem tetszene.. szóval gondold át a részleteket alaposan, de én támogatlak mindenképpen :)

16/L

2014. júl. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Utolsó:az alkaromra szeretnék két tollat és egy láncot,ez így leírva nem olyan jó de ha szeretnéd privátba küldök róla egy vázlatot

2014. júl. 28. 09:03
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Szia

Én is 16 vagyok...több mint féléve csináltattam egy tetoválást ,és nem bántam meg...csak arra vigyázz hogy ha majd állást keresel nem mindenhol szeretik a tetovált embereket ,szóval olyan helyre ahol el lehet rejteni.De szerintem ha annyira tetszik csináltasd meg nyugodtan

2014. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#9 vagyok...az elején fájt nekem amíg a konturt csinálta ,utána màr nem fájt...De ki hogy birja a fájdalmat. :)
2014. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!