Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha elmegyek egy tetoválószalon...

Ha elmegyek egy tetoválószalonba egy konkrét elképzeléssel akkor ők azt megrajzolják nekem?

Figyelt kérdés
Tehát nem tetováltatni, hanem először csak egy rajzot szeretnék róla. Ha valami nem tetszene rajta azon meg utána javítgattatnék.

2014. júl. 30. 00:57
 1/7 SzilKa ***** válasza:

Természetesen lehet ilyet, viszont a legtöbb helyen el fognak kérni rá valamennyi előleget, ami a végén lejön a tetoválás árából. A legtöbben n szeretnek potyára rajzolgatni, hogy aztán végül ne készüljön el a tetoválás, vagy neadjisten mással varrassa fel (sajnos ilyen is van).


egy tetováló

2014. júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SzilKa ***** válasza:
n=nem
2014. júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, azt gondoltam hogy majd kell előleget fizetni. Meg ugyan azzal a személlyel készíttetném el. Pofátlanság lenne utána más valakihez vinni hogy tetoválja rám.


Ha neked, mint tetoválónak belinkelnék egy olyan képet, amelyhez hasonló bonyolultságút és méretűt szeretnék. Meg tudnád saccolni nekem kb mennyibe kerülne? Fekete-fehér színbe szeretném.(annyiban biztos vagyok, hogy 100e fölött kellene fizetnem érte, talán jóval annyi felett)

2014. júl. 30. 12:08
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen képre gondolsz megmutatod?
2014. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SzilKa ***** válasza:
Persze, ha gondolod, küldd el, megpróbálom megsaccolni :)
2014. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


Egyáltalán nem hasonlít az elképzelésemre, de a bonyolultsága körülbelül ez a kategória és a tinta mennyisége is. Bár megkockáztatom, hogy másfélszer ennyi tinával kellene számolnom,mert sötétebb és sűrűbb hátteret szeretnék hozzá.

2014. júl. 30. 14:33
 7/7 anonim válasza:
Igen megrajzolják neked.
2014. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!