Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Küldenétek jelentéssel bíró...

Küldenétek jelentéssel bíró szimbólumokat? (remény, sors, stb. )

Figyelt kérdés
:) Tetováláshoz kellenek :)

2014. aug. 7. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sowilo ***** válasza:

Áhá, cseles vagy. Olvastad itt, hogy a divattetkósok szarok, az a menő, ha van jelentése...


El kell hogy keserítselek. Ha én mondom meg mit varrass magadra, az nem lesz egyedi, divattetkó lesz. Nem a te saját véleményedet fogja tükrözni, valószínűleg meg fogod bánni.


Egyébként: miféle jelentés az, hogy remény meg sors? :D Ilyen szavakat látok minden második csaj csuklóján/nyakán/lábszárán, legtöbbször madarakkal körbevéve. Love, hope, change, life, stb... mi ez?

2014. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Nem tudom mit küldtél, de nekem ezt dobja ki... xP

[link]


Sowilo:


Nem, sajnos nem olvastam utána a témába... Ez egy fontos döntés az életemben, és csak tiszta fekete szimbólumot szeretnék, nem is nagyban... Nem tudok még dönteni, és igazán nagyban teszek rá, hogy divat-nem divat tetkó :) Monalisa-t nem tetováltatok, se pillangókat :D Ahogy szavakat-betűket sem... :3 De értékelem a tanácsto, lehet én magam fogok valamit kreálni papírra érzésből, és ha jól sikerül, akkor talán azt fogom :)

2014. aug. 8. 23:29
 4/4 Sowilo ***** válasza:

Nem föltétlen neked kell megalkotnod, ha nem tudsz rajzolni amúgy sem fog menni. Lehet meglévő szimbólum is, a lényeg, hogy neked személyesen legyen fontos a jelentése, ne más adja az ötletet.


Ez csak azért kell, hogy később ne bánd meg.

2014. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!