Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A középiskolában a tanárok...

A középiskolában a tanárok nem szólnának erre a tetoválásra semmit?

Figyelt kérdés

Vagy kifogásolnák? Persze nem egy nagy tetkó és én csak hennába szeretném (egyelőre) de ha már csináltatok ebből a kifogásolás témában lényegtelen hogy akkor már 1 hónapig vagy mondjuk 1 évig van a testemen.


Tehát ez lenne az: [link]



Nem mintha a sulim vallásos lenne vagy ilyesmi, de pl. a fültágítóra "harapnak" a tanárok ha észreveszik. És ez a tetkó a kezemen lenne (jobbon) és az elég sokat látszik mert azzal csinálok szinte mindent, értitek :) szerintetek bevállaljam emiatt vagy nem kéne?


(10.-be megyek)


2014. aug. 13. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez semmi. Ennél még nekem is nagyobb tetoválásom van, pedig én tanár vagyok.
2014. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tanárok nem feltétlen, de mondjuk ilyen helyre szerintem ne tetováltass, mert a későbbi munkavállalásban lehet, hogy gondot okoz majd.
2014. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem keresztet tetováltatni elég közönséges dolog-ha vallásos vagy,azért, ha nem,akkor meg minek? Ezért nem csak a tanárok fognak beszólni, hanem más is. Vagy ami még idegesítőbb,hogy több százan meg fogják kérdezni életed során,hogy mit jelent ez neked és h vallásos vagy-e. Komolyabb munkahelyen meg szóba se fognak állni veled. Olyan helyre tetováltass,amit legalább ruhaujjal el tudsz takarni bármikor. Annyi hely van a testen,sosem értettem az olyanokat,akik valamit nyakra vagy kézfejre tetováltatnak,hogy mindig,mindenki láthassa...ez tiszta magamutogatás. Nekem 5 tetkóm van,nagyok is vannak közte,de egyik sincs mindenki által látható helyen. Ha mégis látszik (pl strandon) akkor boldog-boldogtalannak magyarázhatom a jelentésüket, mert egyfolytában megkérdezik. egy kereszt esetében ezekre a kérdésekre/megjegyzésekre számíthatsz: vallásos vagy? a vallásosoknál a tetoválás nem a hiúság bűne? ha nem gyakorlod a hitet,miét van rajtad kereszt? meghalt valakid? ez akkor most fordított kereszt (sátánizmus) vagy merről kell nézni? hiszel Istenben? (ha ateistával akadsz össze, 2 órán keresztül hallgathatod,h hülye vagy).

Szóval ha mindezt felvállalod, csináltasd meg.

2014. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre nem csak a tanárok szólnának valamit.

Ahogy előttem is írták, ha vallásos vagy azért ne csináltass, ha meg nem akkor meg egyszerűen bunkó dolog meg értelmetlen.

2014. aug. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A fent említettekről én is tartottam és emiatt nem vagyok benne biztos, még a hennában sem :/

Szerintem inkább venni fogok egy ilyen karkötőt, abba gondolom nem sokan fognak beleszólni, hiszen olyat sok mindenki visel.


Köszönöm a válaszokat

2014. aug. 14. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!