Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi értelme a tetkónak?

Mi értelme a tetkónak?

Figyelt kérdés

több ezer forint a fájdalomért... ennyiből ingyen megveretem magam az utcán


ha mintát akarok veszek matricát vagy rajzolok tollal magamra


60évesen mindegyik úgy fog kinézni mint valami aszalt szilvára festett izé, nem lehet megmondani mi az.


és mi értelme olyan helyre ahol senki nem látja? (pl fenék, nemiszerv, boka hosszúhajnál tarkóra, valaki a fejbőrre amit aztán lenöveszt hajjal.


2014. aug. 14. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

önkifejezés, van persze akinek divat...

azért szerintem ez egy teljesen más fájdalom... kellemes, vagyis nekem az volt. de amit az ember szeretne azért általában szenvednie kell valamilyen formában. a tetoválásnál a fájdalommal.

azért ezt a filctollas dolgot te sem gondolhatod komolyan... és örülök, hogy van két tetoválásom, ami tartós. ami örökre a bőrömön marad.

60 évesen senki nem lesz túl szép:D viszont és nagyon királyul fogok festeni a nyugdíjasklubban

mindenkinek a maga dolga, hogy hova csináltat tetoválást, ha neki ott tetszik hát akkor mi van?:)


nem kell megéretni, hogy nekünk ez miért jó, mi értelme van. el kell fogadni és emiatt nem lenézni másokat. ilyen szempontból szerintem a tetovált emberek jobbak tudnak lenni, mert nem ítélnek el valakit amiatt ahogy kinéz... persze ez egyéni vélemény

2014. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy hordozható műalkotás, ami sokkal személyesebb mint egy festmény a falon.


A matrica szerintem nem pont ez a művészeti szint.

A tollal rajzolás nem épp bőrbarát, de a testfestés a tetoválók közt is elterjedt művészeti ág. Amennyiben minőségi, steril smikkel történik, támogatjuk. Juhé.


60 évesen is lehet jól kinézni tetoválással. Mint minden műalkotást, ezt is óvni, restaurálni kell.


Nem feltétlenül készülnek ezek a művek a nagyközönségnek. Ha csak a viselője látja, és ő szebbnek, egészebbnek érzi magát ez által, szerintem az is értelmes.

2014. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, gondolom azt akarod mondani hogy van olyan tetkó ami szépen látszik idősek bőrén.


De vegyük úgy hogy valaki olyan hogy szeret újítani... pl én magamra tetováltatok egy cicát, mert épp az a favorit. de ráunok és legyen tigris, akkor mindkettő és a világ összes állatfaját magamra tetováltatom, és rájövök hogy egy nagy szerelmem van: a leopárd. és márcsak az maradt ki és már nincs hova.... vagy az a másik hogy összeházasodok életem szerelmével, felvarratom hogy: XY+YX <3 azt 10 év mulva elválunk... ezek után hogy induljak pasizni/csajozni??? ott a volt férjem neve... eltávolíttatni megint egy vagyon meg fájdalom. A fájdalomról nekem az a véleményem: ha fáj ne csináld nem hogy fizess érte, válazd a kevésbé fájdalmasat, fogj egy papírt ceruzát, rajzol le, ragazd a homlokodra/hátadra. ugyan ott vagyok :) Amúgy én is imádom amikor a frissen festek a kezeimre, szeretek rajzolni, én alkoholos filcel szoktam, ha meg megunom letudom mosni ultra dem-mel :) egészen alsó tagozatos korom óta ezt csinálom és kutya bajom! XD

2014. aug. 14. 20:04
 5/8 A kérdező kommentje:
kivéve ha olyan a filc hogy nem szárad bőrre XD apukám nem szokott örülni a tintás felsőimnek :D azt mondja h hamár egyszer muszály ezt csinálnom vegyek száradós filcet :D
2014. aug. 14. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy a tetoválás eleve nem olyanoknak van kitalálva, akiket még a szülőknek kell nevelniük és ismételten figyelmeztetni, hogy ne tintázzanak össze mindent?


Mi értelme van a szőrtelenítésnek? A gyantázás is fáj, milliók csinálják, nők és férfiak egyaránt.


Mi értelme van a testékszereknek? Napi szinten ezrek szúratnak új lukakat magukba.


Mi értelme van a sminknek? A fodrásznak? A szép ruhának? A földben úgy is elrohadsz.


Ne azzal foglalkozz, hogy kinek mi van a bőrén, főleg ha olyan helyen van ahol nem látod. Miért zavar az téged ha egy vadidegen csajnak a fenekére van tetováltatva, hogy Béla?

Sajnos manapság nagyon elkorcsult a pszichológiai fejlődés, mert a kamaszok is megvannak ragadva az énközpontúságnál. Elvileg általános iskola előtt kikellene nőni.

Attól, hogy te azt is anyu segítségével döntöd el, hogy milyen felsőt vegyél reggel és fészbúkon szavaztatod meg, hogy milyen vackot firkálj magadra, más még kitart az elképzelései mellett.

2014. aug. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha nincs rajtam tetoválás 60 évesen sima/feszes bőröm lesz ?


Aki meg varrat, nem csak egy szikrából pattant ötlet miatt.. (95% helytálló ez a mondat)


(mellékkérdés hány éves vagy?)

2014. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most az, hogy te vagy XY megbánja, még nem jelenti azt, hogy minden_eggyes_tetovált_ember_megbánja.


Ezerszer el lett mondva, hogy igen, van aki X év után megbánta. Én ezzel a tudattal varrattam, és még mindig örülök neki, hogy a részem. Igazából fel se tűnik, olyan érzés, mint egy extra anyajegy.


Egyébként ez se 100% végleges, lehet takartatni,m javítani, lelézerezni, átdolgozni. És akkor mivan?

2014. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!