Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lenne egy fontos kérdésem,...

Lenne egy fontos kérdésem, nem feltétlenül ebbe a kategóriába tartozik, de itt többen látják! Szóval bocsi! Ti milyen tetoválást tetetnétek magatokra?

Figyelt kérdés
Azt fontos tudni, hogy 16 éves vagyok és valami kicsi tetoválást tennék magamra. Főleg az alkarom és a csuklóm környékére gondoltam! Valami olyanra gondoltam, mint a Carpe Diem, vagy hasonló élet bölcsességre gondoltam!

2014. aug. 21. 22:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy? Ez azért mégis fontos :) csak bölcsességek jöhetnek szóba vagy bármilyen kisebb minta,jel?
2014. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Nem csak bölcsességek jöhetnek szóba!
2014. aug. 22. 07:55
 3/11 anonim válasza:
Olyat ami lekopik!;)
2014. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Haha! Először nekem is ez jutott eszembe :D De jelenleg valami komolyabbra gondolok!
2014. aug. 24. 00:38
 5/11 anonim ***** válasza:

Olyan tetoválást varratnék/varrattam magamra, aminek van számomra jelentése, ami nem feltétlenül található meg még 1000 emberen rajtam kívül, amit nem netről néztem, ami nem "Just believe" "Hope" "Love" stb. kategória, azaz nem tucattetoválás. Egyedi és nem sablon. És pontosan azért nem varrattam magamra valami tini okosságot (annak ellenére hogy 17 voltam mikor csináltattam) mert nem tartom magam birkának aki most pattant le a futószalagról.

De itt van pár: "Never give up" "Never back down"; "Only God can judge me" "Forever" "Stay Strong" stb.... 


És mielőtt bárkitől megkapnám, hogy:

1. Neki is ilyen van és van jelentése.... Nem mondtam, hogy nincs olyan aki úgy varratta magára, hogy nem divatból. És tényleg kapcsolódik hozzá történet, ami csak az övé. De ez nem annyira jellemző.

2. Engem miért zavar, hogy valaki tucattetkót csináltat? Egyáltalán nem zavar. Sőt elfogadom, hogy vannak akiknek mindegy mit varratnak magukra csak jól nézzen ki, nem baj ha számukra nulla jelentése van. Nem vagyunk egyformák. De a kérdés az volt, hogy "Ti milyen tetoválást tetetnétek magatokra?" és erre igyekeztem válaszolni. Elmondtam, hogy én mit tennék.


Remélem nem sértődött meg senki.

20L

2014. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat #3!Megértem a nézeteidet és valamilyen szinten igazad is van! Valami hasonló választ szerettem volna kapni! Ha nem túl személyes kérdés, Neked milyen tetoválásod van?
2014. aug. 27. 23:54
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocs, nem #3 hanem #5!Véletlenül el írtam!!
2014. aug. 27. 23:56
 8/11 anonim ***** válasza:

5. válaszoló vagyok. Egy olyan rajz van az oldalamon, amit a testvérem rajzolt, mert nagyon tehetséges. Azt a rajzot vittem el a tetóválónak, hogy pontosan ugyan azt varrja fel. Kb. 5-6 évvel ezelőtt rajzolta nekem, mikor egyszer összevesztünk egy hülyeségen és azt adta, hogy béküljünk ki. Eltettem és azóta is megvan. Pár évvel ezelőtt pedig magamra varrattam. Már akkor is nagyon ügyesen rajzolt, persze azóta még jobban, de mindenképpen ezt akartam magamon látni.


Az előző kommentem visszaolvasva talán kicsit nyers, de ha valaki kicsit elgondolkozik rajta (ahogy látom te ezt megtetted) akkor azzal már én megelégszem, mert talán nem fognak/fogsz elhamarkodottan dönteni egy olyan dologgal kapcsolatban, hogy mit viselj magadon egy életen át.


Remélem majd gazdagodsz egy olyan tetoválással, amit 100%-ban magadénak érzel. Legyen az egy teljesen egyedi minta, vagy akár egy felirat/idézet (még ha másnak is van ilyen), a lényeg az, hogy téged mutasson, aki Te vagy, tudj vele azonosulni, ne csak azért mert jól néz ki vagy divat. Ha lesz egy ilyen, akkor egészen biztos vagyok, hogy nem kell majd megkérdezned mástól, nem kell ötletet kérj, mert tudni fogod.

Remélem segítettem!

2014. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, segítettél.Köszönöm szépen! Igen gondolkodtam azon amit mondtál, és igen, igazad van!
2014. szept. 6. 14:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! Sok sikert!
2014. szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!