Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiúk! Szerintetek szexi egy...

Fiúk! Szerintetek szexi egy visszahúzódóbb lányon egy tetoválás? Van itt olyan aki kifejezetten "undorodik" a tetovált lányoktól? Vagy alapvetően a tetoválás szexi szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy koi ponty a jobb combom oldalán és egy szarvas a hátam közepén a két lapockám közt. Mind a kettő nagyon idényes, szép tetoválás, nagyon imádom őket és mindkettőnek számomra nagyon fontos jelentése van.
2014. aug. 30. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos határig és ha igényes munka,jól néz ki.
2014. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs gond a tetoválásokkal, ha az ember tudja viselni őket.
2014. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Ezt hogy érted? Mondjuk hozzá kell öltözni vagy esetleg olyat kell választani ami jól is áll? Mondjuk szerintem ez alapvető.
2014. aug. 30. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki szexi, az tetoválás nélkül is az, aki pedig nem, azon a tetoválás sem segít.

Aki nem szereti a tetoválást, annak rajtad se fog tetszeni, bármilyen szép munka.

Legyél önmagad, és legyél büszke a tetoválásaidra

2014. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, aki tudja viselni a tetoválast, az nem erőlködik, hogy közszemlére tegye, mert annyira a személyisége része, hogy nem kell "ráerőszakolnia" a környezetére.

Nem a tetoválástól lesz érdekes az ember. Az csak némi színezett bőrfelület.

2014. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy valaki visszahúzódó nem értem,hogy függ össze a tetoválásokkal?!Azt nem használnám egy tetoválásra,hogy szexi,ezt a hülye p.icsák szokták mondani.Egy tetoválás legyen igényes,és legyen jelentése az adott embernek akinek a testét díszíti.
2014. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hc-s csajok nem mindig joóól teljesítenek attól ,hogy van egy egy tetoválásod nem biztos ,hogy jó csaj vagy vagy ha megszólalsz, ha kedves vagy azzal többet is elárulsz mint ha van egy jelkép a bőrödön életed fontos motívuma. usz: legyél tökéletes ! beavatkozások nélkül az egy igazi csaj!!!!!
2014. szept. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ui:Tökéletes :)

legyél magad és ne akarj plasztikbomba lenni legyél kimagasló teljesítmény az ágyban. pussz!!

2014. szept. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!