Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az alkaromra szeretnék tetkót...

Az alkaromra szeretnék tetkót csináltatni?

Figyelt kérdés

Pontosan egy ilyet: [link]

Tegyük fel, hogy (tényleg csak feltételezés) üzletember leszek, esetleg pincér, vagy író/költő, szóval olyan ingben és szmokingban mászkáló ürge. Gáz lesz a későbbiekben ha ez virít az alkaromon?

17 éves vagyok, jelent nekem valamit a polip, ha nem gond, most nem fogom itt leírni.

Szóval most döntés előtt állok: Tetszik, akarok is, de mindent mérlegelni akarok, mert nem tudom még, mi leszek nagy koromban.


Előre köszönöm a válaszokat! :)



2014. aug. 29. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
itt a remek alkalom, f**om, mint az alkarom.
2014. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Döntés előtt állsz, hogy 40 fokban is szeretnel hosszujjuban dolgozni, vagy esetleg időnként pólóban is mehetsz a munkahelyedre... Es nem kell ahhoz üzletembernek lenni, h diszkriminaljanak, hipermarketben sem orultek a tetovalasomnak.

Én vadlira szavaznék, sortban csak nem mész be dolgozni sehova sem. Ahova meg lehet, nem lehet gond a tetkó sem :)

2014. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A vádli baromi jó ötlet, de valahogy ez... annnnnnnnyira tetszik :D meg, POLIP, ami ugye (fent említettem), jelent nekem valamit.


Még gondolkoznom kell.

2014. aug. 29. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!