Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetkóhoz tanácsok?

Tetkóhoz tanácsok?

Figyelt kérdés
még nem volt tetoválásom nem is tudom igazából hogyan zajlik az egész, mármint oké azt tudom bemegyek a szalonba kérek időpontotot rámvarrják, de utána? kell vele valamit csinállni? mennyire fáj utána? (alkarra szeretnék) és kell vele valamit csinállni? érheti víz egyből? stb ilyen általános tudnivalókat leírnátok. köszi

#tetoválás #tetkó tudnivalók
2014. szept. 14. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Kész a tetkód, bekened Bepanthennel, és lefóliázod.

Én naponta 3-szor cseréltem fóliát, mindig lemostam az előző krém maradványait (sima vízzel), aztán újra bekentem + fólia. 1 hétig csináltam ezt, utána márcsak havonta 3-4szer kentem, nagyon szép azóta is. :)

2014. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az lemaradt, hogy nem szabad, hogy erős napsütés érje (mostani időjárásnál ez nem lesz nehéz), és szoliba se szabad menni kb fél évig, ha nem tovább.

Így hírtelen ennyi, bármi kérdésed van, írj nyugodtan. :)

2014. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!