Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 15 éves fiú vagyok és tetoválá...

15 éves fiú vagyok és tetoválást szeretnék már nagyon régóta. Vélemények és tanácsok? Többi lent.

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok és már nagyon régóta szeretnék tetoválást. Mindig is tetszettek és szerettem őket, legalábbis ahogy másokon láttam. És most jutottam el abba a korszakba, hogy kellene valami újdonság és ideje lenne nekem is felvállalnom valami ilyet. A szülő engedéllyel nincs baj, beleegyeztek... Viszont alaposabban belegondoltam és nem tudom mit tegyek. Sokan "ijesztgetnek" azzal, hogy úgyis megbánom, úgyis rossz lesz és ezek elrémisztenek valamilyen szinten... A vádlimra szeretnék tetoválást, hozzáteszem sokáig fociztam és küzdő sportoltam, tehát a vádlim a legizmosabb testrészem, többek közt ezért is szeretném oda a tetoválást. Valamint nonfiguratív tetoválást szeretnék a vádlimra, valami ilyet:

[link]

Vagy ehhez hasonlót de eddig ez a legtetszetősebb... Ezt úgy képzeljétek el, hogy körbe fogja a vádlimat, térdtől egészen a bokámig. Kíváncsi lennék minden általános dologra és többek közt az előzőleg leírtakra is, vagy tanácsokra...

Mennyire fáj?

El lehet e egyáltalán tüntetni?

Mennyire ítélnének meg másképp meg ilyenek....:)



#tetoválás #tetoválás vádlira
2014. szept. 15. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Én lebeszélnélek róla..eleve a 15 éves vagyok és a "nagyon régóta szeretnék" kissé ütik egymást..:) másrészt rendes szalonban ilyen fiatalon nem vállalnak el, olyan helyre meg ne menj, ahol megcsinálják, mert olyan is..

Plusz, ha belegondolok, hogy 15 évesen mit tetováltattam volna magamra, valószínűleg most rosszul lennék tőle..

Továbbá ez a minta szerintem nagyon gáz..olyat tetováltass, ami jelent is neked valamit, ne valami gagyi nonfit. Ez ma már szerintem inkább cikinek számít.

2014. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

15 évesen szülői engedéllyel se vállalnak, ráadásul a nonfiguratív tetoválás már 10 éve elég cikinek számít. Várj még pár évet, és keress valami normális mintát, vádlira azért bőven lehet varrni nqgs mintákat is. Kezdd el gyűjteni a tattoo magazint, nézelődj a neten, menj tetováló rendezvényekre...

Ha pedig már most azon jár az eszed, hogy el lehet-e tüntetni, akkor ne is varrass.

2014. szept. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
87%

15 évesen tetoválás? Ugyan.. baromság! Ami neked most tetszik, (főleg ilyen nonfiguratív minta) azt pár év múlva már cikinek fogod tartani (ezt a mintát én meg már most cikinek tartanám.. xd) És jól mondják a többiek.. Normális szalonban 16 éves kor alatt nem csinálják meg szülői beleegyezéssel sem!

Mennyire fáj? Tűrhető, én az első tetoválásomnál sokkal rosszabbra számítottam.

El lehet-e tüntetni? Igen, de az qvára fáj és nem olcsó mulatság.

Amit ajánlok: Rakd fel ezt a képet a faladra és ha 1 év múlva is tetszik akkor varrasd magadra, de kétlem hogy tetszeni fog. :)


Rövided, tömören: 15 évesen egy tetoválás nagy butaság, de főleg egy ilyen tetoválás..

2014. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lingamos Mocita ***** válasza:
16%

Szia!


Én nem lebeszéllek,hanem rá!

Pár jótanács viszont: Olyan helyre tetesd a tetoválást,ahol ha úgy adódik,el tudod takarni! (Pl. munkahely miatt!)

Igyál cukros vizet,mert lemehet a vérnyomásod és elájulhatsz!

Ne igyál alkoholt,mert a tetoválófesték is tinta,s a tinta,mint tudjuk,alkoholban oldódik!

Tetoválást pedig,14 éves kor után,szülői engedéllyel lehet készíttetni!!

A mintád pedig,legyen egyedi,ami csak rád jellemző! ;)

Sok sikert hozzá! ;)

2014. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lingamos Mocita ***** válasza:
32%

"A bűnözők nem tetoválást hordanak,hanem,öltönyt!"

Ezt ne felejtsd el! :)

2014. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem 14 éves kor a határ, hanem 16. 16 és 18 között kell a szülői engedély, 16 alatt a jobb helyeken szülői engedéllyel sem tetoválnak..erre a mintára meg aludj még pár évet, mert Te is gáznak fogod tartani pár év múlva.
2014. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vádlival nincs gond, ha fogynál/híznál nem deformálódna nagyon. Legjobban ott fáj a tetoválás ahol a bőr közel van a csonthoz. Nekem a bordáimnál van na ott elég volt kibírni :DD (jobb tetonál kérhetsz érzéstelenítőt). Várj még vele pár évet szerintem és valami jobb motívumot válassz. Egyik spanomnak koponya tribal tetkója van a vádliján komolyul néz ki :)
2014. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem van tetoválás a vádlimon. A művésszel kedélyesen csevegtem végig, olyan volt mintha epiláltak volna.


A mintád viszont gáz.

Az egy dolog hogy ódivatú, régies tetoválás is lehet jó (pl sailor jerry stílus), de ennek SEMMI ÉRTELME NINCS. Most komolyan néznél egy életen át valamit, ami semmit sem jelent számodra?


BTW, miért nem kérdezed meg magát a tetoválót? Ha legalább csak egy szikrányi koncepciód van, abból már lehet valamit kihozni, és ő valszeg ért is hozzá. (Csak könyörgöm ne maorit, az már cseberből vederbe, sőt rosszabb.)


Nem véletlen van az a 18as korhatár, sőt én lehet felemelném 20ra. Én 24 évesen varrattam először, két és fél év tervezés után.

2014. szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!