Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok, vélemények,...

Tapasztalatok, vélemények, tanácsok a ricinusolajjal kapcsolatban? ( bővebbel lent! )

Figyelt kérdés
Sok sok mindent olvastam róla. Valakitől csak jókat, valakitől pedig csak rosszakat. Én a szempillámra használom kb. 3 napja, eddig még nem láttam semmi változást, de hát ilyen korán még nem is várom. Azt is olvastam hogy hajnövesztő hatása is van. De pl. a hajpakolást hogyan kell összeállítani / használni ? Mert valaki olívaolajjal és tojássárgájával keveri, és 6-7 órát hagyja rajta, van aki szerint viszont eltömíti a fejbőrt és pont hogy káros és kihullik tőle a haj. Én még pakolást nem próbáltam, de nagyon szeretném, ha gyorsabban nőne a hajam. Ha nem ricinussal, akkor mivel ? Előre is köszi

2013. márc. 30. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Tény,hogy mindenki mást ír róla, mert szinte mindenkinél mások a tapasztalatok. A szempillára és a hajra tényleg jó, de kérlek először tedd fel magadban a kérdést,hogy 3 nap után mit vársz? Egyébként nem kell minden nap kenegetni vele, a szempillád egy héten bőven elég kétszer is, és ne várj rögtön csodát. A hajpaskolást pedig sokféleképpen variálhatod, keverhetsz hozzá olívaolajat, mézet (én ezeket szoktam) a tojást nem próbáltam, de ez is épp elég. Ezeket összekevered a ricinusolajjal és felmelegíted, majd felkened a hajra. Folpack-al tekerd be a fejed, mert ez melegen tartja, és erre rá még egy törölköző. Hagyd rajta 2-3 órán át legalább! Egyébként erről is sokan mást írnak..valakinek bevált van akinek pedig hullik tőle a haja, nekem nem nő tőle gyorsabban de erősebb lesz tőle, és nem is drága.
2013. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 hónapja használom a hajamra hetente 2-szer. 4-5 órát hagyom rajta. Én csak "magában" használom nem keverem semmivel. Kicsit már látszik, hogy nőtt a hajam sokkal puhább és csillogóbb lett.Hajhullást nem tapasztaltam eddig remélem nem is fogok. :) Csak ajánlani tudom.
2013. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lilla77 válasza:

Egy időben nagyon hullott a hajam, és megoldást kerestem a problémára. Ekkor olvastam a ricinus olaj hajnövesztő hatásáról. Nekem bejött! Mondjuk és a hajmosás előtt nap éjszakáján végig rajtahagytam.

Most ricinus olajat tartalmazó sampont használok. Ezek ált. natúr kozmetikai termékek és csak ajánlani tudom.

2013. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én is elkezdtem használni, és kb. 3-4 alkalom után sokkal dúsabb, erősebb, és szebb lett a hajam. És nőtt is tőle.

[link]

Itt van, hogy mivel tudod összerakni a pakolást.. Én valamelyik anyaggal összekeverem, beteszem a mikroba, összekeverem, rá a hajamra, rá egy zacskó, és így hagyom jó sokáig.. :)

Ha tudom, akkor egész éjjel, ha nem, akkor csak pár órára. Utána jó alaposan, 3szor 4szer kimosom.

Barátnőm a zacsira még törölközőt is szokott rakni, állítólag jobban bírja a meleget.. :)

Sok sikert hozzá. :)

2013. ápr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Doruss ***** válasza:
Sokaknak használ, sokaknak árt. Szerintem ezt mindenkinek magán kell megtapasztalnia, minden szervezet másképp reagál.
2013. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nyuffy ***** válasza:
100%
nekem bevált hajra is és pillákra is 1 hónapja használom a pilláim alapból szőkék nagyon jól besötétítette és hosszabbak is lettek tőle, a hajamra pedig tojással szoktam összekeverni eddig egy hónapban 1 cmet nőtt most meg 4 cmet és sokkal egészségesebb fényesebb lett tőle a hajam és loknisabb(alapból hullámos/göndör a hajam):-) körmeimre is szoktam használni és szintúgy nagyon jó hatással van rájuk:-)
2013. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok!Én 2 hónapja kezdtem el a ricinust.Nagyon zsíros tőle a hajam de én ennek orulok mert eddig nagyon száraz volt es letoredezett de azóta nem vettem észre,mert ügye a zsíros haj nem törik le ugy,mint egy száraz.Viszont egyelore látványos növekedést nem tapasztaltam,remelem fogok.
2014. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!