Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lehet valami baj ez miatt a...

Lehet valami baj ez miatt a tetoválás utókezelés miatt?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja csináltattam egy tetoválást, szépen kentem szépen hámlott szépen gyógyult, de mivel sokat halványodott visszamentem a szalonba ahol utómunka keretein belül átütötték és megint megvagyok elégedve. Miután hazaértem leszedtem a fóliát és a szalonban kapott Tattoo Goo krémmel bekentem, megfeledkezve arról hogy előtte le kell mosni, amit én kihagytam. Miután erre rájöttem (5-10 perc elteltével) lemostam legjobb tudásom szerint majd újrakentem. Ez okozhat valami problémát a későbbiekben?

2014. okt. 2. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi van ebben a cuccban, de ha addig le volt fedve (kb steril), akkor az a 5-10 perc nemm sokat oszt szoroz.

Gondolom fertőtlanítő, nem? Azt elvileg már a szalonban is kentek rá.

Kosz remélhetőleg nem volt rajt' szóval nem volt mit beledörgölni. Max a limfás véres szmötyit, de az a kötés miatt már eleve bele volt dörgölve.

Ha nem áztattad ki, akkor semmi gáz.

2014. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
"limfás véres szmötyit" ezen felsírtam :D megnyugtattál köszi :)
2014. okt. 2. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!