Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Irodai munkánál mennyire...

Irodai munkánál mennyire fogadják el az alkar tetkót?

Figyelt kérdés
Tele szeretném varratna a bal alkaromat teljesen, de gondolok a jövőre is, hogy ha véletlenül csak irodai informatikai munkám lenne akkor mennyire nézik ki az embert, elvállaják e a munkáltatók az "ilyen" embereket?

2014. okt. 4. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:

amíg nem látszik, biztos nem baj

de nyáron, mikor nem takarja semmi...

2014. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nálunk kizáró ok lenne. Mondjuk mi ügyvédi iroda vagyunk, de szerintem a legtöbb komoly irodában nem nézik jó szemmel az ilyesmit.

Vagy pedig nyáron is eltakarod... De az elég kellemetlen lehet, hogy 40°C-ban sem veheted le a hosszú ujjút...

2014. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmiképpen nem szeretnék ilyen "öltönyös" helyen dolgozni, irodában, a kötöttségek miatt, csak ha nagyon nincs más választás, köszi a válaszokat!
2014. okt. 4. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Az informatikusoknál ritkán nézik a külsőt, de sose lehet tudni.
2014. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk egészségügyben nem kizáro ok orvostanhalgató vagyok nem kem a csuklomon van de az alkaromra is ráér és nem szoltak érte
2014. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy? amúgy irodától függ. ahol elvárják az elegáns megjelenést, ott hátrány lehet, de pl ahol én dolgozom, ott akkor sem szólnak, ha lyukas, szakadt gatyában mész, pedig komoly cég
2014. okt. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és szeretem a szabadabb légkört :D nem szeretem ha leszabályoz a környezet, de ha máshol nincs munka csak pl irodában akkor muszáj azt választania az embernek és ezért érdekelnek a vélemények, tapasztalatok
2014. okt. 5. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!