Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Budapesten hol lehet jó...

Budapesten hol lehet jó minőségű hennaport kapni testfestéshez? Mik kellenek még hozzá?

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 23:03
 1/3 anonim válasza:
100%
Ezen a helyen tuti jó minőséget kapsz: [link] Igaz hajfestéshez írják, de én csináltam már belőle testfestő hennát is, nagyon finom por, nincsenek benne szálak. Személyesen is át lehet venni, nem csak webáruház. Itt megtalálod, hogy kell keverni: [link]
2014. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ja, még azt akartam, hogy lehet, hogy máshol olcsóbb, egy csomó webáruházban kapható, de a minősége is lehet, hogy rosszabb. Én már több helyről vettem, eddig ez volt a legjobb.
2014. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meg is nézem! Árban egyébként nem olyan rossz, láttam máshol 100 grammot 1300.- körül, szóval ez ahhoz képest nagyon jó :)
2014. okt. 14. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!