Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Budapesten keresek jó tetováló...

Klaus7 kérdése:

Budapesten keresek jó tetováló szalont, ti melyiket ajánlanátok? Tapasztalatok is jöhetnek

Figyelt kérdés
Szeretném ha a rajz a legpontosabb lenne amit kinéztem magamnak, örülnék neki ha a szalon pedig egy barátságos, szimpatikus környezetet nyújtana. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2014. júl. 28. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen stílusban? Mert nem mindegy...mást ajánlunk portréra, mást old school stílusban, mást minimalban...
2014. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
viszonylag egy nagyobb minta lenne és a karra vagy a hátra szeretném a rajz pedig egy ringből és boxkesztyűből állna, de persze előtte jó lenne leülni a tetoválóval és átbeszélni hogy neki milyen ötlete lenne hozzá
2014. júl. 29. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
én 3d-set csináltattam, iszonyú profi lett, nem fájt és a 6-8 cm-es minta 15ezerbe került. Redolution Tattoo ART szalon, a Rókus kórháznál
2014. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dark Art vagy BPink. Bár a BPben függ attól is h ki csinálja, ugyanis eléggé gyorsan változik ott a gárda.
2014. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!