Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Változhat még a tetoválásom?

Változhat még a tetoválásom?

Figyelt kérdés

8 napja csináltattam egy tetkót (egy szó, alkarra kb. 5x15 cm-es). Amikor kész lett, gyönyörű volt. Pontosan úgy nézett ki, munt ahogy szerettem volna. Pontos kontúrok, egyszínű, élénk, nagyon tetszett. Pontosan mindent úgy csináltam az ápolásban, ahogy a tetoválóm mondta. Nagyon odafigyeltem, szabadságon voltam úgyhogy volt időm minden részletre figyelni. Mostanra szinte teljesen lehámlott, de a végeredmény nem egészen olyan, mint amit vártam... Az egy dolog, hogy nem olyan élénk fekete, tudom, ez természetes. De sajnos néhol apró kis lukak vannak benne (főleg a kezdőbetűnél, ami a legnagyobb). Egyszer sem kapartam a hámlás mindig magától jött le! Miért nézhet így ki? A tetováló rontotta el vagy én? Vagy arra is gondoltam, hogy még nagyon friss ott az új bőr, és ha megerősödik, edetleg eltűnnek, azok a pici "lukak", van erre esély? Nem feltűnő amúgy, csak ha közelről nézem, de akkor is, én szebbet akarok. És ha ez ilyen marad, akkor szerintetek újra kell üttetni?

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, és előre is köszi a válaszokat!



2014. okt. 17. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyem is ugy nez ki,idövel ujra kell majd csinaltatni.
2014. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
visszamész és kijavítja
2014. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor a javításért ismét kell fizetni?
2014. okt. 17. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, remélem nem kér érte pénzt.
2014. okt. 17. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen a legtöbb tetoválásnál megesik, visszamész és kijavítják ingyen. Legalábbis nekem mindkét tetoválásomnál elmondta a leányzó, hogyha meggyógyult és van benne valami kis hiba, akkor hívjam, és megcsináljuk. Normális helyeken ez így működik :)
2014. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megbeszéltem vele, hogy ha arra járok bemegyek hozzá és megnézi.
2014. okt. 18. 08:55
 8/8 anonim ***** válasza:
szia 1 idö után ilyen kékes lesz nem lesz fekete am nekem a csuklomon ingyen javitotta de ami másik testrészemen van azért fizetnem kell
2014. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!