Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek működhet, ha nem...

Szerintetek működhet, ha nem sminktetoválást csináltatok a számra, hanem "rendes" tetoválóval csináltatom meg?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az, hogy az elmúlt 20 évben már többször csináltattam sminktetoválást de alig marad meg a bőrömben, szóval kész pénzkidobás. Mivel testtetoválásaim is vannak és éppen most fogok menni tetováltatni, eszembe jutott, hogy mi lenne ha a szájkontúromat megcsináltatnám a teoválómmal? Az biztosan megmaradna:)

Vagy hülyeség, el sem vállalná?


(nem kell kioktatni, hogy minek az és ronda stb.stb., nem vagyok már tini,el tudom dönteni mit szeretnék)


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2014. okt. 26. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Van olyan tetováló aki elvállalja, kérdezd meg mit veszíthetsz? Igazából biztos szebb munkát is végezne mint egy kozmetikus.... hiszen portrékat tetovál nem vagy vonalakat...
2014. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazán minőséggel is próbálkoztál már? Nem csak amit a vidéki szalonban juliska csinál?

Természetes, hogy öt évente kikopik. Ami nem kifejezetten sminktetkó, annak nem lesz szép fénye szájon.

2014. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, 11 évig éltem Budapesten, Kalcsu Katinál is voltam. De valóban voltam olcsóbb sminktetoválóknál is és vidékieknél is. Meg kell mondjam a legjobb ami eddig a számon megmaradt azt egy közép árkategóriás sminktetováló csinálta vidéken. De ez sem az igazi... Szóval már több százezret kidobtam erre az ablakon.... Pedig olyan szép sminktetoválásokat láttam másokon. Mindegyik sminkesnek volt valami magyarázata, hogy miért nem sikerült. Túl vérzékenyek az ajkaim és kimosódik a festék, a bőröm színtónusa olyan, hogy nem marad meg benne stb. stb.


A test tetováló akihez járok egy művész... És megfordult a fejemben, hogy mi lenne ha....

2014. okt. 26. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor elképzelhető, hogy nem bírja a bőröd.

Hanyagolnám.

2014. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A normál testtetoválással semmi gond, gyönyörűen megmarad a bőrömben. Azért a testtetováló gép a bőr jóval mélyebb rétegeibe viszi be a festéket azért ne kopik ki.
2014. okt. 26. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát erről leginkább a tetoválódat érdemes megkérdezni, ő tudhatja jobban, hogy szabad-e rendes géppel szájkontúrt csinálni, illetve milyen eredménye lesz. Nem láttam még, hogy valaki így próbálta volna, de elméletben lehetséges.
2014. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már megválaszoltad magadnak... a tetováló gép jóval mélyebre viszi be a festéket mint a kozmetikai, épp ezért nem alkalmas rá
2015. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!