Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Budapesten hol éri meg tetovál...

Budapesten hol éri meg tetováltatást csináltatni?

Figyelt kérdés

Normális tetoválást szeretnék, ami nem fog kikopni egy hét múlva és normálisan feltudják varrni, plusz egy két tanácsot is tudnak adni (még kérdéses a tetoválás nagysága, plusz kiszeretném egészíteni ezzel-azzal de nem tudom melyik nézne ki rajta pöpecül)


[link] - maga az alap ez, szóval nem valami komoly munka, de szeretném megbízható emberrel megcsináltatni.

Az olyan kommentelők kérem hanyagoljanak, akik szerint csúnya vagy nincs értelme, mert nem tudják miért pont ezt szeretném oda, ahova


2014. nov. 2. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:

hát ezt én is megcsinálom:-)

amúgy kazinczy utca, Mad cats tattoo! nagyon ügyesek a lányok!!

2014. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak a BPink Tattoo!!!

Eddig csak náluk voltam. Színvonalas, jó melók és fasza hangulat!

2014. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ezzel Zagyvai Gáborhoz mennék. Vonalakban nagyon profi.
2014. nov. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Swastika :3
2014. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SzilKa ***** válasza:

A bp ink akkor volt utoljára színvonalas, amikor Vojtkó Joci ott volt, amúgy leginkább kezdők képesek csak ott dolgozni, de még ők is hamar lelépnek onnan...


Egy ilyen szabályos vonalas minta pont hogy nem egyszerű kategória, egy kevéssé precíz tetováló simán elrontja, szóval teljesen jogosan keres a kérdező erre profit.


Zagyvai, Swastika tényleg jó választás lenne.

2014. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nyilván nem egy nagyon bonyolult kép ez azért, de maximálisan a legjobbat szeretném. Ez lesz az első tetkóm és fontos nekem a precizitása, hiszen egy életen keresztül rajtam lesz

2014. nov. 4. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Dark Art vagy New Generation!!
2014. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!