Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az új tetkot le szokták...

Az új tetkot le szokták takarni valami fehér anyaggal. Nekem még nincs tetkóm, de érdekelne, ha a fenekem felső részére szeretnék tetovaltatni, akkor oda is kéne ez a fehér takaró anyag, ha igen, meddig kéne? Utána kell valahogy ápolni?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!

2014. nov. 15. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt mind el fogja mondani a tetkós, ne aggódj. :)
2014. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Nem bántás csak tanács de ne csináltass feltűnő tetkót nem tudod szépen leszedetni ha megbánod és ha csináltatsz szerintem inkább legyen kicsi olyan helyen ahol el tudod takarni ha idősebb leszel ráncos bőrön nem szép tudom hogy mindenki ezekkel jön csak meg akarlak óvni a dilemmától utána hogy basszus de hülye voltam hogy csináltattam :( jó tanács teljes jóindulattal nem akarlak bántani :)
2014. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm az óvást! négy darab rövid szó lesz, a lehető legjobban eltakarva, a ráncok nem zavarnak, egy emlék lesz idős koromra, hogy milyen jó volt fiatalnak lenni. remélem így még neked is, kedves idegen, megfelel.

csók

2014. nov. 15. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!