Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek ciki ha fiú...

Szerintetek ciki ha fiú létemre megcsináltatom?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Stay Strong vagy a Never Give Up idézetekre gondoltam, de mi van ha cikizni fognak miatta?:ss Ugyanígy vagyok az álomcsapda tattooval is:c

2014. nov. 23. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha cikinek érzed, akkor ne csináltasd meg.

Egyébként szerintem nem sok értelmük van az ilyen angol feliratos tetoválásoknak. Miért angol? És gondolod, hogy 15 év múlva is fontos lesz neked az a felirat? Mert ezek most eléggé divattetoválások.

2014. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
irtam privibe.
2014. nov. 23. 13:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem most cikik, hanem majd pár év múlva lesz az. Nem csak fiúknak, lányoknak is. Persze lehet leszedetni is tetkót, szóval mindegy... ahogy te jónak látod.
2014. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Három roppant divatos, semmitmondó tetoválás, amit ha beírok a google-be, több ezer képtalálatot dob ki rá. Nem ciki beállni a sorba és egy lenni. Nem mindenki akar egyéniség lenni, nincs is ezzel baj. Csináltasd meg nyugodtan, csak akkor titkolni sem tudod majd, hogy egy vagy a sok közül.
2014. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem egy a kivitelezéstől, tervezéstől, kerneléstől függ. Ha egy szép font, jól van pozitcionálva, illik hozzád és nem egy parkinzonos nagypapa viszi fel, akkor nagyon mutatós lehet.


Persze ehhez az kell, hogy a tetoválód értsen a tipográfiához, egyedileg tervezzen és szépen dolgozzon.


A stay stron valóbban gyakori, de a jelentése szerintem teljesen okés. Maradj erős. Ez abszolúte uniszex üzenet, sőt elég férfias is.

A never give up szerinem annyira nem jó, hiszen negatív, tiltásról szól.


Az álomcsapda meg klisé, azt ne.

2014. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem. Miért lenne ez ciki? :) 15/L
2014. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat főleg a 14:13-as válaszolónak:33 tudoom hogy sok embernek vannak ezek és hogy a legtöbbjük divatbol varratja magára de én nem..nem vagyok valami idős de inkább a koromat nem mondom el mert nem akarom hogy kötözködjetek, de fiatal létemre már sokszor voltam szar helyzetbe amiből nehezen álltam fel és ezek az idézetek emlékeztetnének hogy soha ne adjam fel és legyek erős.
2014. nov. 23. 14:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Én gáznak tartanék egy ilyen tucattetkót, és neked is kétségeid vannak, szóval inkább ne tetováltass.
2014. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha már most cikinek tartod akkor ne csináltasd meg! Miért kockáztatnál ha aztán rejtegetni fogod majd? Inkább találj ki valami olyan dolgot ami ezeket szimbolizálja, aminek fogod tudni hogy ez a jelentősége, s megsem feliratkent van a borodon mint sok fiunak es lanynak
2014. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki és ha neked tetszik, fontos jelentéssel bír (amit írtál is), akkor azt mondom csináld meg nyugodtan! Mások véleményével pedig ne törődj ilyen ügyekben. :)
2014. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!