Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek a dalszöveg...

Szerintetek a dalszöveg tetkók "gagyik"? Nektek mi a véleményetek? 17/L

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már ezen az oldalon,hogy mennyire ciki az ilyen idézetes tetoválás.. De miért tartják annak? Én is egy dalszöveg részletet szeretnék később magamra varratni és érdekelne, hogy akik legagyizzák , miért teszik ezt?

Előre is köszönöm, ha válaszolsz :)



2014. aug. 18. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha neked sokat jelent, és fontos, és erőt ad, kit érdekel, mit gondolnak? :D


Persze nem árt, ha tényleg van valami értelme, és nem mondjuk az, hogy I will always love you, vagy gagnam style, vagy mittudomén....:D

2014. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen persze én is olyanra gondoltam ami sokat jelent nekem, meg maga a banda és azok az érzések amiket a szám hallgatása közben érzek.. Csak érdekelt, h sok ember miért vágja rá rögtön, hogy 'óóó ez idézet.. akkor full ciki vagy"..
2014. aug. 18. 15:08
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem igenis gagyi. 17 éves vagy, az ízlésed és a világnézeted még 50x változni fog (milyen lenne már, ha megrekednél a 17 éves szinten?). Az a banda és dalszöveg, amivel jelenleg 100%-ban azonosulni tudsz, az lehet, hogy pár év múlva csak egy szép emlék lesz, de nem több. Vagy épp cikinek fogod tartani. Nem tudhatod. Tudom, most azt mondod erre, hogy de te nagyon határozottan biztos vagy benne, hogy ez az idézet rád örökre igaz marad. Ezen mindenki átesik, normális, hogy így érzel, fiatalság, bolondság. De a tetkó csak körülményesen és drágán távolítható el, így nagyon meg kell gondolni, mert egy életre választasz "társat". Ez nem egy új hajszín, amit lenöveszthetsz, vagy egy piercing, amit majd kiveszel.
2014. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hmm.. köszönöm a véleményed :)

Értem, hogy mire gondolsz van benne valami, de mégis úgy gondolom, hogy jó lesz erre később emlékezni, mert ha mondjuk 40 évesen is ránézek eszembe jut a fiatal korom, meg a 18. szülinapomra szeretném (nekem ez nagy forduló pont sokat jelent ) és nem olyan helyre csináltatnám, ahol később hátrány érhet miatta ( comb közepe) ezt max addig látnák amig fiatal vagyok és hordok rövidnacit. :D

2014. aug. 18. 18:37
 5/15 anonim ***** válasza:

ha meg szabad kérdezni, mi az idézet? bocsi de nagyon kíváncsi lettem :D


első

2014. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Keep looking into the light,

never stop, reach the sky,

never lose your wings to fly."

/Leander rising/


És amiért sokat jelent nekem, mert azonosulni tudok magával a szöveggel, azzal a mentalitással amit ők a zenéjükkel fejeznek ki (igen tudom a többsége a számaiknak feldolgozás), sok bandád szeretek még rajtuk kívül de ez a számuk annyira megfogott, hogy mióta először hallottam azóta imádom.

2014. aug. 18. 18:59
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz azzal, ki mit mond. Nyilván vannak agyoncsépelt, gagyi idézetek, de azok se ártanak igazából senkinek se.
2014. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#3

Szerinted az nem gáz, hogy 15-18 évesektől elvárják, hogy jól döntsenek a továbbtanulás terén, de amint tetoválás kerül szóba, egyből lehurrogják, hogy hát addig még mi minden van hátra, meg mi lesz 60 évesen?

Ez igen képmutató indok a tetoválás ellen.

2014. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8as Teljesen egyetértek! :)
2014. aug. 18. 20:14
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
#8, nem egészen helytálló, ill. értelmezhető a párhuzam, amit vontál. Igen, 18 évesen meg kell hozni életünk egyik első nagy döntését. És? Mikor döntenéd el, mi leszel a következő 50 évben? Valamihez kezdeni kell. Hogy jön ehhez a tetoválás?
2014. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!