Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretném kivarratni a bal...

Szeretném kivarratni a bal alkarom én így terveztem ez kb mennyibe lesz nekem és mennyire ésszerű?

Figyelt kérdés

úgy kezdeném hogy az egészet először megcsináltatom hennával hogy ha esetleg mégsem tetszene vagy megbánnám.

ez kb mennyibe kerülne?

sok kicsi lesz (lesz a fekete cicám feje, adventure time ból jake és finn ahogy át öklözik a felkarom lenne egy allul kegy őszi levél (nagyon pure) egy esernyő aminek a belsejében esik az eső és egy rózsa pár levéllel.(színes)).



2014. nov. 27. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
ezt gondold át még1x, szerintem még 18 sem vagy...
2014. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Három gondolatom is van:

1. Ez az egész túl kaotikus lenne együtt, ami lehet, hogy a képzeletedben jól néz ki, de a bőrödön nem fog, hidd el. Alapszabály, hogy ne akarj mindent egy tetoválásban megjeleníteni!

2. Amiket szeretnél, azok nagyon gyerekes dolgok. Biztos, hogy 40 évesen a kb. húsz éve halott macskád fejét akarod nézni? Vagy minden leendő macskádét magadra fogod varratni? És szerinted felnőttként mennyire vennének komolyan két rajzfilmfigurával az egyik legláthatóbb testrészeden? A többi még egész jó, bár eléggé tucat, én többször is átgondolnám.

3. Gondolom még fiatal vagy. Nem tudhatod, hol kötsz ki végül. Szerintem kevésbé látható helyre csináltass, ha már nagyon akarsz.

2014. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

elmúltam már 18

Ezért kezdtem ezt az egészet úgy hogy "először megcsináltatom hennával" ezzel kapok egy képet hogy mégis milyen és ha nem tetszik akkor másképp vagy egyáltalán nem csináltatom meg.

igen de ő az első macskám és nem várom el hogy megértsétek csak azért mondtam el hogy nagyjából meglehessen tippelni hogy mennyibe fog kerülni...

2014. nov. 28. 10:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én valahányszor meglátok egy töppedt, ráncos 50+ feletti nőt, a karján vagy más testrészén villogtatva antik tetkóját, szerintem elég ciki.
2014. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Oké, ha neked fontos, csináld. Azt kérdezted, mennyire ésszerű, én csak elmondtam, hogy szerintem nem az. De ezt úgysem én döntöm el.

Amúgy meg lehet lepontozni -.-" Komolyan, annyira undorító, hogy ha az ember igyekszik segíteni és leírja, mit gondol, rögtön lepontozza valaki csak azért, mert ő más véleményen van :/

2014. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

én tuti nem pontoztalak le...

felpontozzalak? xD

nekem tök nyolc nem is igazán érdekel ez a pontozós izé...

2014. dec. 2. 20:02
 7/8 A kérdező kommentje:
nesze felponzoztalak 2x is.
2014. dec. 2. 20:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy te pontoztál le :D Csak azt, hogy valaki. De köszi :D

Egyébként hogy ne legyen teljesen off: szerintem tényleg máshová kellene csináltatnod, nem a karodra. Ahol több hely van, ott jobban össze lehet kötni a mintákat. De mindegy, ahogy akarod.

2014. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!