Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Terveztem pár ruhát, hogyan...

Terveztem pár ruhát, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Terveztem pár ruhát,ezzel szeretnék foglalkozni,de nem tudom hogyan tovább,vagy kihez forduljak?,mert ezzel szeretnék foglalkozni,rajzolni sem tudok csak naggyjából készítettem vázlatok,kinek kellene megmutatnom,hogy lát e benne fantáziát,érdemes e belevágnom? 5XL-es méretekig szeretném a ruhákat.

#ruha tervezés
2014. szept. 20. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Iskola, vállalkozói, bar ha rajzolni sem tudsz,akkor nem tudom mit akarsz.
2014. szept. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szóval van néhány hozzá nem értő rajzod, ami nem túl jó. Ez eddig szinte minden 12 év alatti kislányra igaz, meg sok afölöttire is. Ez még semmi.

Rajzolni legalább jól kéne. Szabás, varrás, anyagismeret se árt, mert a való világban azért egy rajz alapján senki nem esik hasra és ha nem értesz a dolog elméleti részéhez, akkor majd lesel, hogy ja, az nem is úgy van és nem úgy esik, ahogy te fejben kitaláltad. Meg ha már mással rajzoltatod meg, mással varratod meg, az nem is annyira a te munkád, mert nem robotok, és beleviszik a saját kis ötleteiket is valamilyen módon. Persze az már, ha már tömeggyártásról van szó, vagy ha pontos és szakszerű tervben adsz utasításokat, de itt azért még nem erről van szó.

Mintaanyag sem árt, kiegészítőkkel együtt. Meg persze az uncsi dolgokra senki nem kíváncsi, legyen benne valami eredetiség is.

Első körben varrasd meg (bár jó lenne, ha te magad is meg tudnád varrni), utána már azon múlik, hogy milyen kapcsolataid vannak.

Aztán persze ha valami eredményt is elérsz, nem árt a dolog jogi oldalát is rendezni, mielőtt megvág a NAV egy szép összegű bírsággal. :D

Esetleg nézz körül a neten, milyen tanfolyamok, iskolák vannak, találhatsz amatőr klubokat is, ahol meg lehet osztani a műveket. Persze tehetséget nem kapsz ettől, ha az nincs, de kapcsolatokat lehet építeni, az már félsiker.

Meg van egy marketing nevű dolog, ismerkedj meg vele és használd a lehetőségeket. Csak úgy nem fog az öledbe esni a lehetőség, az biztos.

2014. szept. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!