Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Leendő gyógytornászként lehet...

Leendő gyógytornászként lehet tetoválásom, vagy ez negatívan befolyásolná a karrieremet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyógytornász-hallgató vagyok, de szeretnék tetoválást csináltatni. Gondolom a hátamon, oldalamon, combomon, ahol elfedi a ruha, nem sok vizet zavar, de ha az alkaromon lenne, ott már nem tudnám elfedni. (És nem is szeretném rejtegetni).


Annak függvényében, hogy az egészségügyben fogok dolgozni, érhet emiatt bármilyen negatív hatás?


2014. dec. 15. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább ne csinálj. sose tudod merre vethet az élet, milyen munakhelyre stb.
2014. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálunk vannak olyanok akiknek látszik a tetoválásuk, de a kutyát se érdekli(ők többnyire szállítósok). nekem is van, de nem látható helyen.
2014. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem látszik, nem para szerintem.

Én voltam olyan dokinál , aki rövid ujjúban volt és tele volt a 2 karja. Aki gipszelte a kezem, neki is volt. Meg láttam mentőst is teletetoválva és ápolónő is mutatta már meg a tetkóját.

Nekem van egy teljes fél karos és egy kicsi az alkaromon, de azt megbántam. Ügyfélszolgálaton kénytelen vagyok nyáron is hosszú ujjúban lenni, h ne lássák... Mondjuk ez a főnökömet zavarja inkább, nem az embereket.

Azzal van a baj leginkább, h sokan nem veszik komolyan a tetovált embereket. Szóval ennek fényében gondold át, h hova csináltatsz.

2014. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia leendö orvosnak tanulok nem 1 tetkom van nem akadályoz karrierben
2014. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Engem küldtek el állásinterjúról a vállamon lévő tetkó miatt. :( (A fehér selyemblúzon átlátszott) De van, ahol le sem....
2015. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ui: abba is gondolj bele, hogy ha esetleg vizitornát is tartasz... kevés bőrfelület van, ami könnyen takarható.
2015. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!