Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás általi fájdalom...

Tetoválás általi fájdalom csillapítás?

Figyelt kérdés

Tetováltattam már magamra, de iszonyatosan fáj.

próbáltam azt, hogy vettem be előtte algopirint, de nem hatott.

"Ha nem birod, ne varrass" dumákat mellőzzük.

valami tippet esetleg, hogy mivel lehetni csillapítani a fájdalmat ?

Kenőcs vagy gyógyszer ?!


2015. jan. 2. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ha nem birod, ne varrass", ez a duma baromság, hiszen a fájdalom együtt buli a tetoválással =-]


Lehet, neked magas a fájdalomküszöböd, ezért fáj neked annyira, lehet, másnak nem fájna annyira, mint neked =-]


De gyógyszerekkel ne nagyon próbálkozz, nem tudni, esetleg izzasztó hatással van-e rád. Mert ha igen, akkor tudod... kárba vész a tetkód =-]


(Ne izzadj)


Bizony a tetoválásnak van szép és csúnya oldala is. Szép oldala az, amikor rád kerül, újjá születsz általa. Csúnya oldala a pár napi szarakodás, úgymond: "Zombi élet". De pár nap után túl lehet élni, és a fájdalom is elmúlik =-]

2015. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kérhetsz érzéstelenítő krémet. nem szokták felajánlani, de minden szalonban van, minimális felárral.
2015. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki kell bírni. :D Kész. A szépségért szenvedi kell, ha mást nem gondolj erre. Nekem is van pár darab, de egyiknél sem éreztem fájdalmat, sőt kifejezetten szeretem az érzést :D
2015. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szió a tetoválodtól kérhtsz elötte fájdalomcsillapitást márt ha ad nekem nem adott de nem is fájt
2015. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!