Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki a Pain...

Próbálta már valaki a Pain Gone állítólag fájdalomcsillapító tollat? (16000 Ft-ért kapható) : www.vital.hu/fajdalomcsillapito_toll

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 09:01
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Olcsóbban is lehet kapni:

[link]


De mint a végén is írják:

Hatásai: Fájdalomcsillapító hatású lehet.


A "lehet" szó mindent magyaráz.... :D

Vagyis ez is egy ügyes pénzlehúzás.

2013. nov. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Találtam azóta még olcsóbbat is. Magam is úgy sejtem, hogy legalábbis nem ártalmas - remélhetőleg. De az érdekelne főleg, hogy valaki megtapasztalta-e már a hatékonyságát.
2013. nov. 28. 08:54
 3/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Úgy tudom, nem nagyon van még tapasztalat.

Legalábbis ahogy utána kerestem, még új a dolog (valaki éppen most tenyerelt rá a piezo öngyújtóra :D ) és még nincsenek beszámolók róla.


De a piezo hatást már régóta ismeri az orvostudomány is, szerintem ha ennek lenne effektív hatása, már régen felfedezték volna. De hát minden lehetséges, még az is, hogy csak most jött rá valaki.


Sajnos nem találtam sehol leírásokat, beszámolókat a hatásosságáról. Se pozitív, se negatív irányba. Ezért max. azt tudom mondani, hogy én nem hiszem hogy hatásos lenne, de persze tévedhetek is.

2013. nov. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!